Skocz do zawartości

PrzemekDream

Użytkownicy
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O PrzemekDream

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  DREAMSOLUTIONS.PRO
 • Imię
  Przemysław
 • Nazwisko
  Kurecki

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://dreamsolutions.pro

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Dziękuję za wiadomość! Śpieszę się wyjaśnić sytuację związaną ze skrzynką mailową. Współpracuję z zagranicznymi firmami hostingowymi i jeden z hostingów, na którym jest ulokowana moja domena, walczy od wczoraj z usterką związaną z odbiorem wiadomości z Hotmaila. Jako że obsługuję klientów zza granicy korzystających z ów skrzynki, byłem zmuszony chwilowo wejść na zapasowy adres e-mail. Pozdrawiam P.S. Jeśli nie korzysta Pan z Hotmail, to proszę wysłać wiadomość na contact@dreamsolutions.pro . Bardzo chętnie odpowiem!
 2. czy mobilnosc wplywa na pozycje?

  Proszę Pana, jeśli ktoś chce się podzielić trochę większym doświadczeniem, to nie trzeba tego od razu nazywać spamem. Z chęcią rozwinę swoje podsumowanie, które Pan tak niestosownie skomentował. Pozdrawiam! P.S. Mój komentarz jest oparty na kilkuletnim doświadczeniu i testowaniu wielu możliwości pozycjonowania - i chciałem się tą wiedzą podzielić. Mam wrażenie, że to jest lepszy sposób rozwiązania problematycznego pytania. No chyba, że możemy pisać swoje przypuszczenia i przypuszczać, że przypuszczenie jest prawdą (aluzja do Pańskiego pierwszego posta w tym temacie, gdzie "przypuścił Pan, że Google lubi nowości").
 3. czy mobilnosc wplywa na pozycje?

  Mimo iż temat został założony już jakiś czas temu, to chciałbym jak najbardziej zwięźle i krótko odpowiedzieć na powstałe pytanie, ponieważ zdania są tutaj podzielone, a prawidłowa odpowiedź jest jedna. Liczba osób korzystających z internetu na smartfonach/tabletach wzrosła w ostatnich latach kilkukrotnie (przykładowo wzrost o 500% w porównaniu 2011 do 2013 roku). Google nie bez powodu od tamtego czasu w swoich webdeveloper-tools zwraca ogromną uwagę i stawia mobilną wersję strony na równi z wersją podstawową. Na początku wyszukiwarki jedynie nagradzały strony ze zoptymalizowaną wersją mobilną, jednakże nie karały wtedy stron bez takowego dodatku. To się jednak zmieniło i teraz strony bez wersji mobilnej nie wchodzą na wyższe pozycje w wyszukiwarkach oraz spadają z wysokich pozycji sprzed kilku lat, jeśli do teraz nie zdecydowały się na udostępnienie wersji mobilnej. Ważną kwestią, o której warto wspomnieć, jest fakt iż strona traci na pozycji ogólnej, jeśli nie jest mobile-friendly. Tzn. jest niżej w wyszukiwarkach nie tylko na urządzeniach mobilnych, ale również na komputerach stacjonarnych itp. Podsumowując: w momencie gdy nowa strona internetowa nie będzie posiadała wersji mobilnej, to wypozycjonowanie jej będzie ogromnym wyzwaniem, jeżeli posiada jakąkolwiek (nawet najmniejszą) konkurencję w wyszukiwarkach.
 4. Strony internetowe - SEO - Webdevelopment Czy marzyłeś kiedyś o profesjonalnej stronie internetowej w dobrej cenie, która będzie w pełni responsywna i elegancka... a zarazem wywoła podziw u osób odwiedzających? DREAMSOLUTIONS.pro spełnia marzenia! Mam ogromne doświadczenie w tworzeniu stron i sklepów internetowych, które oprócz pięknego wyglądu są również inteligentne i responsywne. Specjalizuję się na silniku CMS Wordpress, na którym pracuję już od kilku lat. Moimi klientami są zarówno osoby prywatne z Polski, jak i duże korporacje zza granicy, dlatego też można mi w pełni zaufać i powierzyć nawet najbardziej wymagające zlecenia. Chciałeś znaleźć się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach pod bardzo popularnymi frazami, jednakże nie widziałeś jak zabrać się za SEO? Żadna fraza nie jest dla mnie problemem! Znam sztuczki SEO, o których 95% osób "zajmujących się pozycjonowaniem" nie słyszało. Oferuję tylko najbardziej profesjonalne white hat seo, dzięki któremu Twoja strona zostanie ulokowana na pierwszych pozycjach w Google na bardzo długo. Kilka zagranicznych witryn o popularnej tematyce, tzn. z dużą konkurencją, wypozycjonowałem do pierwszej pozycji w wyszukiwarkach (ostatni projekt zajmuje pozycję top1 przy wynikach wyszukiwania około 15 MLN). Wykonuję pełny audyt SEO i optymalizację w najlepszej cenie na rynku! Potrzebujesz pomocy z administracją, aktualizacjami i ogólną opieką nad swoją stroną internetową? Administracja strony nie jest prosta, a na prawidłowe funkcjonowanie witryny wpływa wiele czynników. Codzienna kontrola błędów, przeróżne aktualizacje i częste optymalizacje strony to podstawa, aby strona sprawnie i szybko funkcjonowała. Według najnowszych badań, 60% internautów automatycznie zamyka okno przeglądarki, jeśli witryna ładuje się dłużej niż 2,5 sekundy. Strony internetowe, którymi się opiekuję, na pełne załadowanie się potrzebują średnio 0,8 sek! Ale to nie wszystko... :-) Jestem perfekcjonistą, dlatego każdą stronę traktuję tak, jakby miała być to moja własna marka. Innymi słowy: otrzymasz projekt, przy którym każdy przeglądający powie "WOW!" Napisz, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie marzeń! Oferuję najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku. Działam w ekspresowym tempie - strona będzie gotowa w kilka dni! DREAMSOLUTIONS.pro Bardzo proszę skontaktować się ze mną poprzez e-mail, abyśmy mogli omówić wszelkie szczegóły: dreamsolutions.pro@gmail.com P.S. Mogę wystawić fakturę oraz spisać umowę na każde zlecenie.
×