Skocz do zawartości

tymwie

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

O tymwie

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Creative SEO
 • Imię
  Tymoteusz

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.creativeseo.pl/

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. W Google Search Console dodaj adres domeny, który używasz. Będzie to https://. Jeżeli wykonałeś odpowiednie przekierowania to pozostałe adresy nie pojawią się w indeksie wyszukiwarki. Jeżeli, natomiast się pojawią to będzie problem z powielaniem treści, co może wpłynąć na obniżenie pozycji.
 2. Może to wam pomoże http://www.seostation.pl/wiedza/aktualnosci/nowosci-od-google.html, szykuje się wiele nowego.
 3. Ma być czynnikiem rankingowym, jednak na razie strony bez RWD nie notują spadków. Natomiast jeżeli mowa o użyteczności to zdecydowanie warto to zrobić.
 4. Polecam przeanalizować profil linkowy w narzędziach dla webmasterów ( obecnie Search Console) a następnie linki które są podejrzane zgłosić poprzez narzędzie "Zrzekanie się linków przychodzących" : https://support.google.com/webmasters/answer/2648487?hl=pl Filtr nie koniecznie wynikać musi z działań konkurencji, może być również przyczyną własnych działań. Dlatego warto przeanalizować profil linkowi i sprawdzić czy linki nie pochodzą z miejsc o niskiej jakości.
 5. Anchor w menu

  Nie znam tego skryptu natomiast, mogę powiedzieć że elementy po znaczniku # są pomijane przez algorytmy i wskazują na tą samą podstronę. W skrócie można powiedzieć że algorytmy odbijają się od znacznika #. Tego typu rozwiązania stosowane są w treściach gdzie znajduje się dużo treści i specjalnie utworzone są nagłówki które mają przypisane id dla danego elementu w postaci #naglowek1. Wpływa to na użyteczność strony i ułatwia użytkownikowi na szybsze dotarcie do interesującej go treści w obrębie tej samej podstrony. Metoda bardzo popularna w stronach Landing Page gdzie określone elementy, opisy znajdują się na jednej stronie np. index.html a nawigacja służy do przeniesienia w tym dokumencie użytkownika do odpowiedniej sekcji (opisu) na stronie.
 6. Prace nad SEO zaczyna się od optymalizacji, jednak w twoim przypadku masz sporo do zrobienia i jeżeli chcesz stworzyć z tego skryptu dobry portal ogłoszeniowy. Potrzebujesz programisty na pewno, chyba że sam programujesz. Należy jednak sprawdzić jaką masz licencję, jeżeli jest to licencja zamknięta bez możliwości rozbudowy oprogramowania to raczej ciężko będzie ci wykonać optymalizację. Natomiast bez zmian optymalizacyjnych możesz starać się pozyskiwać dobrej jakości linki jednak może się okazać że w tej branży budżet będzie bardzo wysoki a algorytmy bez dostosowanej strony do wytycznych i tak nie puszczą cię do TOP na konkurencyjne frazy.
 7. Witam, 1. Co może się stać jeżeli na nową domenę kupię dużo mocnych linków? Jeżeli kupisz dużo linków i dodatkowo będą to linki związane z określonym słowem kluczowym to możesz narazić się na filtr algorytmiczny karę dla określonych słów kluczowych. Natomiast jeżeli będą to naturalne linki od partnerów, to nie sądzę aby nowa domena była przeszkodą. 2. Ile czasu od rejestracji domeny musi minąć czasu żeby można było ją pozycjonować bez obaw? Nigdy pozycjonowanie nie będzie bezpieczne jeżeli będziesz wpływał na manipulowanie rankingiem. Postaw na SEO. Skup się na optymalizacji, zdobywaj partnerów, dostarczaj wartościowej treści. I tak trochę z innej beczki, czym różni się od zwykłego hostingu hosting SEO? Hosting SEO służy do tworzenia własnych zaplecz. Stron mających pozycjonować określoną stronę docelową. Różnica od zwykłego hostingu polega na tym że do dyspozycji mamy różne klasy i adresy IP. Natomiast nie jest to idealne rozwiązanie z uwagi na złe sąsiedztwo. Należy pamiętać że zaplecze ma również służyć użytkownikowi i należy je traktować jak stronę docelową i zadbać o jej jakość.
×