Skocz do zawartości

Kalambur

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Kalambur wygrał w ostatnim dniu 28 Kwiecień 2016

Kalambur ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2 Normalna

O Kalambur

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Hosting Prestashop na SSD i z SSL

  Bombowy pomysł, znalazłem nawet takie po 2 zyle w miesiącu, rozważam też Freehostię - skoro sprowadzamy tę rozmowę do absurdu to czemu nie? Jak zacznie się "sypać" to zakładam ruch na poziomie pozwalającym mi na migrację na coś dedykowanego. DO tego czasu mam w usługach dodatkowych możliwość dokupienia wszelkich istotnych "parametrów": miejsce, punkty procesora czy transfer. Jeśli dojdę do poziomu, gdzie ruch będzie stały i da się na jego podstawie wyciągnąć odpowiednie wioski, to wtedy zadecyduję na co wydam pieniądze. Przez lata swojej pracy spotkałem się i z sytuacjami "niedoszacowania" zasobów, jak i z "dmuchaniem na zimne" - obie te sytuacje powstają, gdy brakuje wiedzy albo gdy tej wiedzy nie potrafi lub (z jakichś przyczyn) nie chce się użyć... A jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o pieniądze.
 2. Hosting Prestashop na SSD i z SSL

  Nie napisałeś, wystarczyło zasugerować. Po "sposobie pisania" to możesz ewentualnie sobie wywróżyć... Zielone pojęcie nie jest mi obce, bo 1500 produktów może zrobić dokładnie NIC jeśli w sklepie będzie 10 użytkowników dziennie, którzy porzucą stronę po obejrzeniu trzech podstron. Ze sklpem stanie się dokładnie to samo, co jeśli miałby tych produktów 15 albo 999. Skoro już uzyskałeś czas poprzez porzucenie tego tematu (o jakże mi przykro, że nie dostaniesz moich pieniędzy), to proponuję poszperać za poradnikami dla handlarzy np. coś w deseń "Jak skutecznie sprzedać swój produkt, nie obrażając przy tym potencjalnego nabywcy". Może przydać się też książka pt. "Czytanie ze zrozumieniem" - to w kwestii mojego postu, gdzie pisałem o 200 zł za serwer na start sklepu. PS. Nadal jednak jestem ciekawy rozwinięcia tematu "sypania się" oraz co miałeś na myśli pisząc "mocny i stabilny". Marketing lvl hard?
 3. Hosting Prestashop na SSD i z SSL

  Nie mam bo sklep nie istnieje. Nie będę konstruował armaty do ubicia komara. Co to znaczy, że usługa zacznie się sypać? Serwer wybuchnie? Nie będę się mógł przesiąść na wyższą konfiguracje? Mocnego i stabilnego pod jakim względem? Co nie jest stabilne w ofercie, którą podałem, na jakiej podstawie mam określić "moc" i czym ona jest? Procesor, ram, może transfer?
 4. Hosting Prestashop na SSD i z SSL

  Sprawdzałem, co dostanę tam więcej za 199 zł (+24 zł za SSL) w porównaniu do Hekko za 130 zł z SSL w cenie?
 5. Hosting Prestashop na SSD i z SSL

  Już to przerabiałem, zostaję przy współdzielonym - jak sklep się rozwinie przejdę na VPS. Obecnie testuje Hekko w pakiecie MediumPack za 129 zł, więc powiedzmy, że budżet OBECNIE do 200 zł rocznie.
 6. Dzień dobry, poszukuję hostingu na dyskach SSD z podstawowym certyfikatem SSL w cenie usługi lub z możliwością instalacji własnego certyfikatu (np. StartCom) BEZ DODATKOWYCH opłat . Hosting dla niewielkiego sklepu (ok. 2000 produktów) opartego na Preście.
×