Skocz do zawartości

AdrianS

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O AdrianS

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Tak wygląda to w praktyce: http://freetape.pl/ W tej chwili, jest tam około 200 albumów, czyli albo pojedynczych plików mp3, albo paczek z kilkoma lub kilkunastoma plikami. Do tej pory działało to w formie testów. Lada moment chcę ruszyć z pełną promocją, więc i ruch, i liczba plików najprawdopodobniej znacznie się zwiększy. Nie każdy z użytkowników może uploadować, bo indywidualnie przydzielam taką możliwość, natomiast liczby pobrań są nieograniczone - średnio będzie to, zależnie od pliku, od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pobrań albumu. Albumy, to pojedyncze mp3 (kilka MB) lub całe paczki (max do ok 200MB) 100zł, to nie jest sztywny budżet. Oczywiście interesuje mnie jak najtaniej i jak najlepiej dla aktualnych potrzeb, ale nie oczekuję, że ktokolwiek cokolwiek wyczaruje - nie znam tematu, dlatego też pytam, co powinienem wybrać i jakie będą koszty. Jeśli cokolwiek mogę doprecyzować, to będę wdzięczny za pytania od Was. Jedyne o co proszę, to wzięcie pod uwagę, że o niektórych dla Was oczywistych kwestiach, ja mogę nie mieć pojęcia
 2. Ja właśnie zupełnie nie ogarniam tematu, dlatego pytam co z tą ofertą jest nie tak i chętnie dowiedziałbym się dlaczego to nie będzie działać. Absolutnie nie będę się upierał, że za 40zł mogę mieć to co chce, bo nie mam o tym pojęcia i dlatego tu piszę. W takim razie, skoro nie to, to co innego?
 3. Jeśli chodzi o powierzchnię na pliki, to w tej chwili 1TB spokojnie wystarczy, 500GB jest chyba minimum, które pozwoli przez pewien czas się tym nie martwić - przy obecnej wiedzy, wybierałbym między tymi dwoma opcjami. Moglibyście wytłumaczyć mi sprawę na przykładzie wyżej wspomnianej oferty Hetzner? https://www.hetzner.de/gb/hosting/produktmatrix/storagebox-produktmatrix Mówicie o kwotach większych niż 100PLN miesięcznie, a tutaj, jeśli dobrze to odczytuję, mamy 1TB powierzchni i 5TB transferu (?) za 7,90€ miesięcznie, czyli niecałe 40PLN, zgadza się?
 4. Na Hetzner wykupuję tylko jedną z opcji, np. 1TB/5TB za 7,90 € i na tym koniec - podpinam pod to stronę i działa? Bo limity kilka razy wyższe, niż np. opcja home, którą podałem, a koszt niecałych 35zł/mies.
 5. Wielkie dzięki za odpowiedzi. Pytanie być może banalne - limit zużywa się i przy uploadzie, i przy pobieraniu, czy tylko przy tym pierwszym? Co do kwestii prawnych, to wszystko jest ogarnięte, w pełni legalne i pod kontrolą
 6. Posiadam stronę umożliwiającą użytkownikom odsłuchiwanie, upload i pobieranie plików mp3. Co powinienem wykupić, gdzie powinienem to umieścić? Jestem w tych kwestiach zupełnie zielony, więc oczywiście pierwsze co przychodzi mi na myśl, to home.pl i Business Cloud Unlimited (https://home.pl/hosting#profesjonalny). Jeśli źle celuję, to byłbym wdzięczny za krótkie wyjaśnienie dlaczego. Wstępnie zakładam do kilkuset wejść i pobrań dziennie, natomiast istotne jest, żeby istniała możliwość zwiększenia limitów. Jeśli chodzi o pieniądze, to naturalnie chciałbym zapłacić jak najmniej i mieć jak najlepiej. Jako punkt wyjścia możemy przyjąć 100zł/mies. Oczywiście nie mam pojęcia, czy tym założeniem się nie ośmieszam, ale jeśli można taniej, to chętnie się o tym dowiem. Przeglądałem podobne tematy, ale niestety niewystarczająco wpłynęło to na stan mojej wiedzy w tym temacie. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
×