Skocz do zawartości

diveriks

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O diveriks

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Magento - skalowalny serwer

  Dzięki za odpowiedź. Podkreślałem wielokrotnie, że szukam czegoś pod sklep z małym ruchem na początek. W takim razie pewnie MyDevil.
 2. Magento - skalowalny serwer

  Proszę o pomoc w wyborze pomiędzy tymi opcjami lub zaproponowanie jeszcze czegoś innego. Będę wdzięczny za podanie argumentów przemawiających za danym wyborem. W wersji MD3: https://www.mydevil.net/oferta.html W wersji VPS-DA1: https://hitme.pl/hosting-vps/ W wersji Preformance1: https://www.ovh.pl/hosting/hosting-performance.xml W wersji premium (XXL): https://futurehost.pl/hosting
 3. Magento - skalowalny serwer

  Do zarządania kontem ftp, adresmi mailowymi. Chętnie się zastanowie, jak na horyzoncie pojawi się cokolwiek oferującego takie możliwości SEO, tak liczne i rozbudowane szablony, taką ilość dodatków. Pewnie gdzieś jest haczyk. Tak mi pisali wszyscy tutaj, że za tyle się nie da
 4. Magento - skalowalny serwer

  Co do PS, to jestem tego świadomy, pracuję w internecie od ponad 10 lat. Nie do końca jednak wiem, czy zostałem dobrze zrozumiany, a wielokrotnie podkreślałem w swojej wypowiedzi, że najwazniejszą cechą produktu ma być SKALOWALNOŚĆ. Koszt początkowy ma być dopuszczalnie najniższy, bo nie mam ochoty bulić komuś za fakt tego, że dostarcza mi prąd do serwera, a wrazie awarii MOŻE świadczyć wsparcie (nie ze mną te numery Bruner, ludzików, którzy i tak tam siedzą niech opłacają inni). Ergo: ponawiam moje pytanie, gdzie najlepiej postawić Magento tak, aby hulało dla niewielkiej ilości osób i mogło być skalowane w przyszłości. Co do VPS i DA a zarządzania, masz rację nie wziąłem tego pod uwagę. Tak przy okazji to wpadło mi coś takiego jak Zenbox z hostingiem zależnym od UU. Warte uwagi? A może MintsHosts VPS w opcji Starter?
 5. Magento - skalowalny serwer

  Dziękuję "patrysiu" za ten niezwykle cenny udział w tej dyskusji. Rozumiem, że Twoim zdaniem powinienem przeznaczyć miesięcznie ok. 500 zł na serwer pod sklep z ok. 1000 produktów, do którego początkowo będzie zaglądała garstka osób?
 6. Magento - skalowalny serwer

  Widzę, że oferty sypią się drzwiami i oknami, poważnie nikt nie chce moich pieniędzy czy mam wymagania z kosmosu? Doprecyzuję, chciałbym się na początek zamknąć miesięcznie w 50 zł.
 7. Magento - skalowalny serwer

  VPS - tak zarządzany, ja się bawię tylko w DA, a pewnie i tak się jakiś ticket raz na czas w tej sprawie pojawi. Budżet to sprawa dyskusyjna, bo jak pisałem startujemy dopiero z biznesem i nie potrzebuję "kombajnu do skoszenia trawnika przed domem"... Pewnik jest taki, że nawet przy niewielkim ruchu strona nie ma prawa "zamulać". Odpowiadając bardziej konkretnie, myślałem raczej o kilkudziesięciu zł na miesiąc - opłata będzie raczej za rok/pół roku jeśli są za to zniżki.
 8. Magento - skalowalny serwer

  Cześć, zdaję sobie sprawę, że tematów nt. hostingu pod Magento było kilka aczkolwiek, nie do końca odpowiadały na to czego ja potrzebuję. Sklep będzie na Magento, ale w początkowym okresie funkcjonowania (można liczyć w miesiącach) nie spodziewamy się dużego ruchu. Sukcesem będzie ilość zakupów na poziomie 1-2 w ciągu tygodnia. Początkowo będzie w sklepie ok. 1000 produktów oraz spora sekcja kontentowa (głównie tekst). Strategia zakłada jednak przyrost ruchu jak i kupujących (zaskakujące, prawda?). I teraz pytanie: proszę o polecenie hostingu, który będzie SKALOWALNY. Chodzi o rozpoczęcie działalności z w miarę niskimi kosztami, i płynną możliwość rozwoju usługi. Myślałem nad podstawowym rozwiązaniem VPS, ale MUSI być z Direct Admin, bo samodzielne konfigurowanie i utrzymanie odpada. Może wystarczy na początek zwykły serwer w jakiejś opcji "biznes"? Czy przeniesienie potem na VPS jest w miarę bezproblemowe? Strona musi się ładować BŁYSKAWICZNIE, usługa nie może posiadać limitów na transfer, Serwer MUSI być zlokalizowany w Polsce, Idealnie byłoby, gdyby support był "ludzki" - nie chodzi nawet o szybkie rozwiązywanie problemów, a o podejście na zasadach współpracy, a nie "klient nasz wróg". Chętnie poznam oferty firm z forum, skrótowo plan jest prosty: stawiam Magento na tanim rozwiązaniu, które mogę sobie skalować praktycznie "w kosmos". Pozdrawiam! PS. Gorąca prośba o nie wrzucanie "wklejek" reklamowych. Proszę o indywidualne podejście do tematu i dopasowanie propozycji do moich potrzeb. Dziękuję.
×