Skocz do zawartości

Girobu

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O Girobu

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Poszukuję osoby do administracji serwerem dedykowanym dla lokalnego portalu internetowego składającego się z kilku podserwisów. Chodzi o uruchomienie nowej dzierżwionej maszyny i przeniesienie serwisu z obecnego serwera dedykowanego na nowy oraz dalsza współpraca w zakresie czuwania nad serwerem, przeprowadzania aktualizacji, konfiguracji itp. Krótka charakterystyka: - na serwerze nie konfigurujemy skrzynek pocztowych (używamy darmowego Google Apps), a e-maile ze skryptów wysyłamy poprzez SMTP w chmurze (Emaillabs), - potrzebujemy instalację w zasadzie standardowych i znanych usług: PHP (dwie wersje), MariaDB, FTP, SSH, phpMyAdmin, git, node - używamy płatnego pakietu Cloudflare, - potrzebujemy panelu do zarządzania serwerem (obecny administrator dostarczał nam DirectAdmin, ale nie ma kłootu z innymi), - potrzebujemy skonfigurować na serwerze VPN (najlepiej OpenVPN), - regularne kopie zapasowe (do dyskusji jak to rozwiążemy), - zgłaszanie awarii, nowych funkcjonalności lub zmian w konfiguracji możemy oprzeć o prosty system ticketów, lub zaproponowane przez administratora rozwiązanie, - ważny jest czas reakcji na awarię - do omówienia, - mamy także obszerną galerię zdjęć, która obecnie znajduje się na innej maszynie, szukam dla niej też nowego miejsca (serwera), być może nowy administrator coś podpowie lub zaoferuje, Jako właściciel serwisu znam PHP, tworzę samodzielnie strony www, znam podstawowe komendy unix i proste sprawy robię sam. Nie znam się jednak na zarządzaniu, instalacji nowego oprogramowania i tym bardziej napraw, gdy coś nie działa i potrzebuję do tego odpowiedzialną osobę. Szukam długiej współpracy na lata. Obecny administrator jest z nami 5 lat, ale nie ma już dla nas czasu. Preferuję współpracę opartą o stałą miesięczną kwotę na fakturę VAT + ewentualne dodatkowe rozliczenia w razie potrzeby. Pisemna umowa o współpracy oraz powierzeniu przetwarzania danych osobowych (GIODO). Jestem otwarty na różne propozycje. Proszę o wiadomość prywatną, lub wiadomość e-mail: krzysiek@chojnowski.us.
 2. Hosting na magazyn plików / kopie zapasowe

  Tak tak, tylko że: "Wystąpił błąd podczas procesu identyfikacji. Server response : 500 - 500 Internal Server Error". Spróbowałem się zarejestrować po raz drugi. Niestety się nie da. "Internal server error".
 3. Hosting na magazyn plików / kopie zapasowe

  Oferta ciekawa, choć jak to w OVH bywa, przy pierwszym logowaniu powitał mnie "Error 500". Za wszelkie inne możliwe opcje będę niezmiernie wdzięczny.
 4. Dzień dobry, poszukuję hostingu o dużej pojemności, który ma służyć jako magazyn plików. Chodzi głównie o zdjęcia. W zasadzie wystarczy mi dostęp po FTP bez dodatkowych usług typu WWW, e-mail itp., ale jeśli takowe będą, to nie ma kłopotu. Przekopałem internet w poszukiwaniu różnych opcji. Nic niestety nie znalazłem. Potrzebuję co najmniej 4 TB pojemności. Chciałbym, aby serwer był bezpieczny i służył mi jako kopia bezpieczeństwa. Być może popełniam błąd i dlatego nie mogę znaleźć odpowiedniej (odpowiednio taniej) usługi dla siebie. Za wszelkie podpowiedzi/opcję będę niezmiernie wdzięczny.
×