Skocz do zawartości

safilo

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O safilo

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Tiktalik vs ArubaCloud

  trochę po w czasie piszę ale można zainicjować ponownie By przycisk był aktywny serwer w pierwszej kolejności musi zostać wyłączony. co do geolokalizacji IP. Nie wiem gdzie sprawdzacie ale trzeba sprawdzać u głównego przyznającego adresy IP czyli RIPE. Oni tam mają najczęściej aktualne dane Oni zdaje się korzystają z baz RIPE'a -> http://dawhois.com/ pozdrawiam
 2. Ogicom przejmuje hekko & superhost

  konsolidacja to dobrze?? żartujesz chyba.... im większe korporacje tym klient ma mniej do powiedzenia... i zazwyczaj gorsza oferta.
 3. Hosting do backupu

  może spróbujesz tego? https://www.arubacloud.pl/cloud-backup/cechy-uslugi.aspx
 4. Kopia dowodu tożsamości?

  zależy od sytuacji. Teoretycznie podpisując umowę np na telefon komórkowy też podajesz swój dowód - robią ksero. Natomiast mają obowiązek przy tobie wymazać nr seryjny itp. Jeśli żądają dowodu bo z jakiegoś powodu coś im tam nie pasuje to być może wymazanie tych informacji właśnie jak nr dowodu itp powinno wystarczyć.
 5. Hosting MS SQL dla Subiekt GT

  nie wiem czy nie za późno - spróbuj tutaj: https://www.arubacloud.pl/ Nie wiem jak dużą masz bazę danych bo można brać Medium w górę (tam są Windowsy) - tutaj po instalacji systemu niewiele miejsca zostaje - instalowałem ostatnio klientowi na Largu ze względu na wielkość bazy.
 6. [PYTANIE] Cloud pod OwnCloud

  próbowałeś tutaj? arubacloud.pl - tylko nie VPS lecz Pro. masz możliwość: - możliwość samodzielnego skalowania parametrów - rozliczanie usługi w skali (godzinowa ) - możliwość samodzielnej reinstalacji systemu - w zasadzie można utworzyć swój własny szablon (obraz systemu itp.) - nielimitowany ruch wchodzący / wychodzący - pasmo zależne od hypervisora
×