Skocz do zawartości

SteelGrain

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O SteelGrain

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. VPS i DNS (Hosting DNS)

  Dziękuję serdecznie za rady. Udało mi się zamknąć temat dnsów.
 2. VPS i DNS (Hosting DNS)

  Tak. Wszystko już raczej dobrze skonfigurowałem, przynajmniej zerkając na test pingdoma, ale nie potrafię sobie poradzić z rekordami glue. Nie wiem z czym to się je, bo myślałem, że powinno to wyglądać tak: domena.pl. NS ns1.domena.pl. domena.pl. NS ns2.domena.pl. ns1.domena.pl. A IP ns2.domena.pl A IP
 3. VPS i DNS (Hosting DNS)

  VPS + DirectAdmin nietuzinkowy.pl / ns1.nietuzinkowy.pl / ns2.nietuzinkowy.pl Jak skonfigurować by móc działać na jednym IP, na swojej własnej domenie? Ewentualnie wykorzystując FreeDNS::42 (lub własnego dostawcę).
 4. VPS i DNS (Hosting DNS)

  Skontaktuję się z Tobą na PW.
 5. VPS i DNS (Hosting DNS)

  Krótka piłka: Posiadam wykupiony VPS na webh. Mam też u nich "hosting DNS". Chciałbym postawić na VestaCP kilka stron (mniej lub bardziej na własny użytek), ale mam odwieczny problem z konfiguracją DNSów. Z dwa lata temu poradziłem sobie na DA, korzystając z IP serwera + FreeDNS::42. Teraz chciałbym uczynić ponownie, ale wykorzystując ten właśnie "hosting DNS". Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Gubię się już w tym. Strony mi działają, ale przez to całe zamieszanie mam problemy na intoDNS oraz z eximem na serwerze.
 6. [Sprzedam] Dożywotnia licencja DirectAdmin (external)

  Podbijam i zbijam do 800 zł.
 7. Licencję sprzedaję ze względu na zarzucenie planów dotyczących własnej działalności hostingowej. Pomagam przerejestrować na dane nabywcy. Przelew na konto bankowe lub PayPal. Istnieje możliwość skorzystania z Allegro, ale z uwzględnieniem przez kupującego prowizji za sprzedaż. Cena: 850 zł (do negocjacji)
 8. [DirectAdmin] Niezależne pakiety

  Jakoś mi na tym nie zależy . Czytam forum od dawna i jadu tu więcej niż gdziekolwiek indziej. Szybko zarobiłbym "wyprowadzkę". W sumie pomysł dobry i nawet do zrealizowania. Będę musiał w tym pogrzebać.
 9. [DirectAdmin] Niezależne pakiety

  Czy ktoś tu prosił kogokolwiek o prowadzenie za rączkę? Szukam sposobu, a nie rozwiązania. Nie widzę powodu do zamieszania postów, które dosłownie niczego nowego do tematu nie wnoszą.
 10. [DirectAdmin] Niezależne pakiety

  Powyższy sposób jest na wypadek, gdy kończy nam się miejsce na dysku domyślnej instalacji i chcemy go "uzupełnić" przez tworzenie nowych kont na innym. Nie rozwiązuje to jednak problemu w temacie: możliwość korzystania z obu dysków przez DA, w zależności od potrzeby.
 11. Może i to pytanie okaże się głupie i niesamowicie proste w odpowiedzi, ale nie będąc wyjątkowo zaawansowanym użytkownikiem DA, po prostu wolę się doinformować. Czy istnieje możliwość tworzenia pakietów w DA (lub ich przenoszenia), korzystając z dwóch różnych lokalizacji? Dajmy na to pakiety STANDARD będą tworzone na HDD i zapisywane w domyślnej lokalizacji (/home/nazwa_użytkownika/). Drugi wariant, to pakiety SSD, które będą tworzone na zamontowanym dysku (/mnt/ssd/home/nazwa_użytkownika/). Możliwe, że istnieje jakieś inne rozwiązanie, ale zawsze warto się nauczyć czegoś nowego.
 12. Whmcs Polski Lang

  Także jestem zainteresowany tłumaczeniem najnowszej wersji. Zapłata wchodzi w grę.
×