Skocz do zawartości

NightWing

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O NightWing

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Linkowanie a prawa autorskie

  Witam serdecznie, Prowadzę portal internetowy, gdzie nasza grupa tłumaczy wydaje napisy dla 3 seriali. Publikujemy również linki i jeden embed do tych seriali (łącznie jest ich 6). Są to raczej niszowe seriale, nie na taką skalę jak Gra o Tron. Tylko trzy seriale są nadawane w Polsce, do tej pory nikt nie zgłaszał żadnych sprzeciwów. Nie publikujemy seriali z polskim serialem. Pytanie jest takie, czy coś nam za to grozi? Bo od pewnego znajomego, który trzyma naszą stronkę, usłyszałem taką wypowiedź, jakbym miał iść siedzieć za morderstwo stu osób... Jeśli jednak, to kto za to może beknąć? Cała redakcja? Czy tylko właściciel domeny lub hostingu? Domena jest na mnie, bo to ja jestem pomysłodawcą nazwy projektu. Jak można się bronić? http://flarrow.pl/2016/03/24/online-arrow-s04e16-broken-hearts-napisypl/ Nie trzymamy żadnych plików z serialami na naszym hostingu! Bez problemu możemy reagować na abuse/dmca. Tak więc, też poszukuję ofert hostingowych. Robimy to w celach hobbystycznych, a nie interesownie jak portale z serialami online, które na dodatek wciskają premium... Beknąć za to bym nie chciał.
 2. a dlaczego taki problem za domenę .pl ? Przecież winę powinien ponosić ten, kto wypisuje takie 'teksty'. Wiele stron, udostępniających nielegalne seriale/filmy, stoją na domenach .pl i jakoś hulają i nieźle zarabiają. No chyba, że za antypolityczne teksty można bardziej beknąć i to natychmiastowo.
 3. Witam, Potrzebuje na swoją stronkę systemu/skryptu, gdzie ludzie wchodziliby i mieli możliwość prowadzenia rozmów, tak wszyscy na tej jednej stronie. Niczym TeamSpeak, ale fajna byłaby możliwość używania również kamerek. Co polecacie, jakieś instrukcje, pliki instalacyjne? Zastanawiam się nad Kurento.
 4. Zbyt mała pojemność dyskowa.
 5. Przewyższa koszta i przepustowość ma limit.
 6. [SPRZEDAM] Stronę www Erotyka Pilnie !

  Nie sprzedaż bo nikt nie kupi, W ogóle coś z Tobą nie tak jest, chłopcze od erotyki. 23 grudnia "1600 zł", a dzisiaj znowu 2000 zł? Czym to jest spowodowane? Wysokim kursem dolara?
 7. To Twoja firma? Tak na ślepo mi to zaoferowałeś? Bo jakoś nie widzę by było bez limitu .
 8. Witam serdecznie, posiadam portal flarrow.pl, potrzebujemy lepszego hostingu. Coś polecacie do 200 zł na rok? Chcemy ograniczyć się do reklam, nie zarabiamy na siebie, więc chcę ograniczyć wydawanie pieniędzy na ten portal. Niestety aktualny hosting na webd nie potrafi podołać, czasami strona pada, a również mocno transfer idzie w górę. Może polecicie coś za granicą? Ale jaki byłby wtedy ping? No i jak to się ma z abuse
 9. [SPRZEDAM] Stronę www Erotyka Pilnie !

  Tonący brzytwy się chyta?
×