Skocz do zawartości

mmariusz

Użytkownicy
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O mmariusz

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://mariusz.dlafirm.eu

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Jeśli strona jest dobrze zoptymalizowana i spełnia wszystkie wymagania. Treści na stronie są unikalne i pod tematy których szukają ludzie w wyszukiwarce. To jest szansa, że może się wypozycjonować sama. Ale na pewno działania linkowania są wskazane, tylko muszą to być dobrej jakości odnośniki. Np. w wielu przypadkach senuto jest bardzo przydatne, by sprawdzić jakie frazy są klikane.
 2. Audyt to analiza witryny wg. określonego schematu ( audytor ocenia m.in. jakość kodu, treści, profilu linków i wielu innych czynników ). Dzięki audytowi dowiesz się co powinieneś poprawić, żeby witryna była wyżej w wyszukiwarce, użytkownicy przebywali na niej dłużej itd. W pozycjonowanie rozwiązań o których piszesz moim zdaniem warto inwestować. Wprawdzie konkurencja jest duża ale dobry ruch można zdobyć dzięki realizacji przemyślanej strategii działania.
 3. Warto zawalczyć o klientów z całego kraju. Poszukajcie firmy/osoby, która przygotuje sensowną strategię (nie samo pozycjonowanie, czy linki sponsorowane) i pomoże Wam zdobyć nowych klientów.
 4. Nie wiem co to jest ta "wartość seo". Różnicy w pozycjonowaniu pierwszej bądź drugiej wersji nie ma.
 5. Direct admin - wordpress ataki

  Możliwości dostania się do wordpressa jest wiele. Pytanie czy zainstalowałeś go poprawnie (zgodnie z instrukcją) pamiętając o wygenerowaniu kluczy? Zmień hasła i wywal wszystko, co niepotrzebne. Sprawdź też logi serwera w których pewnie znajdziesz wiele cennych informacji. Zabezpieczenie Twojej strony nie jest obowiązkiem administratora. Jeśli sobie nie poradzisz to chętnie pomogę.
 6. Katalog stron - silnik

  Te orty Na wielu forach są ludzie, którzy w tym temacie mają coś do powiedzenia. Na PiO w moim odczuciu więcej teorii i zbędnych wypowiedzi, niż merytorycznej wiedzy. Mimowolnie masz rację, że warto tam zaglądać i można szukać tam informacji/wsparcia.
 7. Katalog stron - silnik

  Niezła teoria. Podsumuję krótko - mylisz się. Jeśli chodzi o prosty skrypt - nie katalog na którym chcesz założyć katalog to najlepiej zatrudnij programistę bo tanie rozwiązania już się wyczerpały. PiO to tylko forum na którym też można zetrzeć się z różnymi teoriami Ps. pisze się grup na fb nie grób na fb.
 8. Katalog stron - silnik

  Filtr za skrypt - niezła teoria. Ktoś jest w stanie to potwierdzić? Nie jest przypadkiem tak, że za "prowadzenie strony/sposób jej promocji w wyszukiwarce" karę można dostać? Druga sprawa jest wielu normalnych, którzy katalogi/bazy przeglądają w poszukiwaniu informacji. Od siebie mogę polecić seokatalog, choć nie wiem, czy projekt jeszcze żyje oraz wp-kat.
 9. Za takie akcje ktoś rozdawał złote łopaty. Tobie poradzę, byś przede wszystkim sprawdził kiedy napisano poprzedni post.
 10. Ja jakoś wiernie, przy seo-stat.pl
 11. W pełni się z Tobą zgadzam. Nie zmienia to jednak faktu, że dobrej kampanii nie zrobi się tanio.
 12. UPC a Orange

  Na Twoim miejscu zostałbym z UPC. Byłem klientem Orange w abonamencie ze słabszym łączem. W życiu nie udało mi się zbliżyć do maksymalnej przepustowości. Wówczas określenie "do" xyMB/s to słowo klucz Pewnie z wyższymi szybkościami jest podobnie.
 13. Wskaż kogokolwiek, kto za 1-1,5 zł zrobi z forów dobry ruch lub dobrej jakości linki to nie tylko zmienię zdanie ale i zamówię kampanię.
 14. Dobrej jakości marketing szeptany musi kosztować. Z marketingu szeptanego można zgarnąć linki i ruch. Niestety przez oferty z allegro (SPAM) korzyści płynące dla właścicieli firm z "szeptanki" (ruch) na wielu forach są dużo niższe.
 15. Co to za cudowna oferta! Dzięki Pańskim linkom można podnieść Page Rank nie aktualizowany już od dawna? Ja rozumiem, że można zarabiać na braku wiedzy ludzi wmawiając im wszystko. Warto jednak nawet w oferowaniu rzeczy niemożliwych zachować umiar.
×