Skocz do zawartości

ThisIsMyLife

Użytkownicy
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O ThisIsMyLife

 • Ranga
  Często na forum
 1. Skrypt / sposób ala iMacros ale na stronie?

  Chętnie, bym się doedukował w tej dziedzinie, lecz potrzebuje takiego rozwiązania na teraz i nie miałbym czasu by to wszystko przyswoić Nie pomógłbyś mi? W zamian mogę, być Ci dłużny przysługę. Jestem grafikiem komputerowym, ale też potrafię zrobić stronę internetową. To jak?
 2. Skrypt / sposób ala iMacros ale na stronie?

  Jeżeli chodzi o poprzednie pytanie odnośnie baneru w JavaScript to jest to już nieaktualne, gdyż sobie jakoś poradziłem Mam za to inne pytanie, ale odnośnie skryptu, który mi wcześniej napisałeś... ...mam na NIE SWOJEJ stronie (od teraz strona X) pewien przycisk (button) i chciałbym, żeby ten Twój skrypt klikał go tak samo ja tamten banner. Chciałem umieścić stronę X w ramce na mojej stronie. Twój skrypt znajdował, by się na mojej stronie i klikał na stronie X która znajduje się w ramce. Tylko teraz mam problem, bo nie wiem jak to rozwiązać Tutaj podaje kod źródłowy tego buttona na stronie X: <a href="/dwatrzy#cztery=pięć_sześć" target class="SIEDEM OSIEM-DZIEWIĘĆ DZIESIĘĆ-JEDENAŚCIE" data-offerdisplayedid title="dwanaście">ZOBACZ TO</a> Legenda: * prawdziwe wartości zamieniłem na "dwa, trzy, cztery itd" * jeżeli w cudzysłowu znajdują się małe litery to oznacza że ta wartość jest zmienna przy każdym odświeżeniu strony * jeżeli w cudzysłowu znajdują się DUŻE LITERY to oznacza że ta wartość jest niezmienna i zostaje taka sama przy każdym odświeżeniu strony Byłbym bardzo wdzięczny jak mi z tym pomożesz
 3. Skrypt / sposób ala iMacros ale na stronie?

  Opera, Chrome, Mozilla i Vivaldi. Ale najczęściej Operę a co?
 4. Skrypt / sposób ala iMacros ale na stronie?

  A mógłbyś bardziej wyjaśnić? bo nie rozumiem
 5. Skrypt / sposób ala iMacros ale na stronie?

  Jeszcze jednak wracam z jednym pytaniem Otóż, gdy mam baner graficzny i czysty link do strony ukryty pod banerem to Twój skrypt działa jak powinien... ...lecz jeżeli już zamiast typowego baneru po przez "a href" mam baner oparty na JavaScripcie to niestety Twój skrypt nie działa. Próbowałem baner w JavaScripcie zamknąć w divie i odnieść się w Twoim skrypcie do ID tego diva, lecz także i w tym przypadku Twój skrypt nie działa Jak temu zaradzić?
 6. Skrypt / sposób ala iMacros ale na stronie?

  Napiszesz mi coś więcej o tym "referer"? Dobra, już sam doczytałem Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!
 7. Skrypt / sposób ala iMacros ale na stronie?

  A powyższy poprawiony skrypt imituje kliknięcie, tak? Wtedy wykrywa, że przekierowanie na stronę ukrytą pod banerem wychodziło z mojej strony, tak?
 8. Skrypt / sposób ala iMacros ale na stronie?

  Wielkie dzięki za pomoc Mam jeszcze jedno małe pytanie: Ten skrypt imituje kliknięcie użytkownika w baner czy po prostu strona X przekierowuje na stronę Y nie ingerując w ten baner?
 9. Skrypt / sposób ala iMacros ale na stronie?

  A jest możliwość ustawienia w tym skrypcie czas po jakim ma ta dana czynność nastąpić?
 10. Witam, Najpierw opiszę po kolei co chciałbym uzyskać: 1. Użytkownik wchodzi na stronę internetową X 2. Użytkownik widzi na stronie X rózne ciekawe rzeczy jak i BANER REKLAMOWY, który widnieje na stronie 3. Po 5 sekundach bycia na stronie X automatycznie przekierowuje użytkownika na stronę Y (stronę, która kryje się pod banerem reklamowym) 4. Użytkownik znajduje się na stronie Y Taki efekt chciałbym uzyskać, lecz mam jedno ALE... ...strona X sama nie przekierowuje na stronę Y tylko imituje kliknięcie w baner reklamowy pod którym kryje się strona Y. Czyli ma to działać na zasadzie takiego iMacros w przeglądarce, tylko wszystko odbywa się po stronie hostingu / witryny. Czy istnieje sposób / skrypt dzięki, któremu osiągne ten cel? Bardzo mi na tym zależy, także za każdą obiektywną pomoc będę wdzięczny
 11. VPS z Windowsem - nie chce wstać!

  Napisałem do supportu i od ręki to załatwili i jak się okazało błąd leżał po ich stronie, a nie po mojej. Dodatkowo za ich błąd zaproponowali mi podwojenie parametrów, które posiadam na miesiąc, także happy end ;D Dziękuje za pomoc. Temat do zamknięcia.
 12. Witajcie, Posiadam VPSa z Windowsem na pokładzie. Łącze się do niego po przez Zdalny Pulpit. Dzisiejszego dnia kliknąłem na zrestartuj. Gdy VPS się wyłączył to automatycznie mnie rozłączyło. Gdy chciałem ponownie się zalogować to niestety już nie mogłem. W czym jest problem? Jak przywrócić do życia VPSa?
 13. Aplikacja Zoho Mail - parę maili?

  Tutaj Cie zadziwie, bo zdjełem bootloadera, zainstalowałem CM 12.1 i go zrootowałem i wiem co to TWRP Mam poblokowane wszystko co związane z google i jestem świadomym użytkownikiem Androida, lecz czy to od razu oznacza, że nie mogę trzymać swojej poczty zdala od serwerów Google? No właśnie
 14. Aplikacja Zoho Mail - parę maili?

  Właśnie o to chodzi, że od Gmaila chciałem uciec
 15. Aplikacja Zoho Mail - parę maili?

  Szkoda A jaką polecisz apkę do zarządzania paroma mailami w Zoho? Oprócz tej wbudowanej w Androida.
×