Skocz do zawartości

Idea Systems

Użytkownicy
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Idea Systems

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Idea Systems
 • Imię
  Mikołaj
 • Nazwisko
  Niżnik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://Ideasys.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Witam. Jesteśmy agencją specjalizującą się w tworzeniu aplikacji webowych, grafiki na potrzeby internetu, druku i wszystkim co związane poniekąd z internetem. Wystawiamy fakturę VAT, projekty realizujemy od samego początku do samego końca. Na rynku nie jesteśmy długo, ale nasz zespół składa się z ludzi z paroletnim stażem w tej branży. Jesteśmy w trakcie pracy nad nową odsłoną naszej strony firmowej, nie mniej jednak kilka z naszych prac można zobaczyć na naszym behance.net/ideasys. Dla zainteresowanych więcej realizacji chętnie podeślę drogą mejlową. Jeśli jesteś zainteresowany - napisz lub zadzwoń, porozmawiamy o Twoim projekcie. Mikołaj Niżnik e-mail: biuro@ideasys.pl telefon: 791 462 067 Pozdrawiam.
 2. Witam. Jesteśmy agencją specjalizującą się w tworzeniu aplikacji webowych, grafiki na potrzeby internetu, druku i wszystkim co związane poniekąd z internetem. Wystawiamy fakturę VAT, projekty realizujemy od samego początku do samego końca. Na rynku nie jesteśmy długo, ale nasz zespół składa się z ludzi z paroletnim stażem w tej branży. Jesteśmy w trakcie pracy nad nową odsłoną naszej strony firmowej, nie mniej jednak kilka z naszych prac można zobaczyć na naszym behance.net/ideasys. Dla zainteresowanych więcej realizacji chętnie podeślę drogą mejlową. Jeśli jesteś zainteresowany - napisz lub zadzwoń, porozmawiamy o Twoim projekcie. Mikołaj Niżnik e-mail: biuro@ideasys.pl telefon: 791 462 067 Pozdrawiam.
 3. Witam serdecznie, szukam programisty PHP najprawdopodobniej do stałej współpracy przy różnych zleceniach (czasami całych portalach, czasami pojedynczych skryptach PHP, różnie), szczegółów udzielę po kontakcie z samym zainteresowanym. Szukam osoby stosunkowo młodej (np. uczącej się), mającej dużo wolnego czasu. Jeśli chodzi o wymagania, preferowałbym osobę znającą któryś z podanych frameworków: Symfony2, zend, doctrine lub twig. Kontakt ze mną pod adresem e-mail mikolaj.niznik@gmail.com lub numerem telefonu 791-462-067. Pozdrawiam
×