Skocz do zawartości

FaZa81

Użytkownicy
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O FaZa81

 • Ranga
  Czasami na forum

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Amazone Route53

  Hostując zone w AWS za 0,51$/m-c dostajesz 4 serwery DNS, każdy w innej TLD + unikatowe ficzery, np. alias na zone (jakby CNAME na zone).
 2. Amazone Route53

  0,53$/m-c jesli dobrze pamietam
 3. "Nie drożej niż w AWS"
 4. Witam, Nie znam niczego poza AWSem i AZUREm, ale czy znacie jakieś alternatywy? Być może w Polsce coś jest? Poszukuje dla klienta chmury publicznej pod projekt z ~10 instancjami: ~4GB RAM, ~4vCore, ~100GB storage SSD Wymagania: - możliwość użycia także prywatnej adresacji, - min. 1GB w private LAN, - dostępne API. Sprawdzałem w OVH, ale dla instancji poniżej 15GB RAM są limity przepustowości w vRACKu . Co polecacie?
 5. Witam, Poszukuję osoby lub firmy, która ma doświadczenie we wdrożeniu systemu klasy SIEM. Najlepiej gdyby rozwiązanie było z obszaru Open Source (może to być oczywiście zestaw kilku narzędzi), ale nie musi. Może to także być komercyjne rozwiązanie. Pozdrawiam.
 6. Po "powiedzmy roku" wpis w takim temacie mógłby być moderowany. Odsieje to spam, a czasami nawet po dłuższym czasie pojawia sie coś nowego i istotnego, co po moderacji warto puścić.
 7. Ferro Backup System

  Dlaczego nie ferro?
 8. Dzięki, czy kogoś jeszcze ktoś może polecić?
 9. Witam Poszukuję osoby/firmy, która przeprowadzi dla klienta testy bezpieczeństwa platformy webowej (kilka serwerów z nginxem na frontendach, plus serwery bazodanowe). Nie chce tutaj w pierwszym poście rozpisywać szczegółowo infrastruktury, ani zakresu testów (wszystko do omówienia na PW, a szczegóły i wykonanie testów po podpisaniu NDA). Pytam tylko, czy jest tutaj ktoś, kto ma doświadczenie w zakresie tego typu testów, lub może kogoś polecić (z czego sam korzystał i jest zadowolony), za linki z googla dziękuję F81
 10. Witam, Nie znam niestety w ogóle nginxa , a muszę szybko rozwiązać poniższy problem: Jak sprawdzić skąd pochodzi wywołanie i jeśli nie pochodzi z adresu IP1.IP1.IP1.IP1 to przekierować na IP2.IP2.IP2.IP2 ?
 11. Roundcube responsive?

  SiXwishlist: niestety przy instalacji dopiero doczytałem (np. googie-larry): Compatible with roundcube stable version 0.9.5, 1.0.x & 1.1.x! Najlepsze, co znalazłem: https://github.com/messagerie-melanie2 Niestety wszystko kończy się na wersji roundcube-1.1.5 Ja mam 1.2.1 - szukam dalej, może któraś z płatnych będzie kompatybilna?
 12. Roundcube responsive?

  Dzięki, tego szukałem.
 13. Roundcube responsive?

  Patrys, korzystasz z rainloop?
×