Skocz do zawartości

tomasz.bednarek83

Użytkownicy
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O tomasz.bednarek83

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Tomasz
 • Nazwisko
  Bednarek
 1. drukowanie etykiet

  Witam czy kogoś kolega t9omek też tak oszukał proszę pisać.
 2. Pomoc przy ankiecie w javascript

  Coś chyba napisałem czy Kolega Tomek nie umie czytać. Czy to groźba jest twoja już jest na policji za oszustwo.
 3. Pomoc przy ankiecie w javascript

  Myślę że tak kolega zamiast wyjaśnić co i jak tylko za przeproszeniem odbijał piłeczkę. Niech się zajmie dalej swoim biznesem nabierania i oszukiwania ludzi i tyle. Ja temat kończę. Nie mam ochoty mieć do czynienia z takim człowiekiem jak on i tyle. Zwykły za przeproszeniem .... oszust nic nie wart. Jak to jest ... szkoda słów i klawiatury na takie gałgany jak on.
 4. Strony internetowe z allegro za 100 czy 200 zł

  Uzytkownik " t9omek " Uwaga. Niestety popieram .... Najpierw Pan Tomek chciał pilnie na już wysłałem do niego pliki i okazuje sie że niepotrzebnie. Za usługę nie zapłacił niestety ... na maile oczywiście nie odpisuje wiadomo dlaczego. Tel wyłączony gg niealtywne. Dziś maila rozsyłam do wszystkich z oferii że jest to zwykły oszust i nic innego. Uwaga na współpracę z tym człowiekiem. Uzytkownik " t9omek " Uwaga. Niestety popieram .... Najpierw Pan Tomek chciał pilnie na już wysłałem do niego pliki i okazuje sie że niepotrzebnie. Za usługę nie zapłacił niestety ... na maile oczywiście nie odpisuje wiadomo dlaczego. Tel wyłączony gg niealtywne. Dziś maila rozsyłam do wszystkich z oferii że jest to zwykły oszust i nic innego. Uwaga na współpracę z tym człowiekiem.
 5. drukowanie etykiet

  Uzytkownik " t9omek " Uwaga. Niestety popieram .... Najpierw Pan Tomek chciał pilnie na już wysłałem do niego pliki i okazuje sie że niepotrzebnie. Za usługę nie zapłacił niestety ... na maile oczywiście nie odpisuje wiadomo dlaczego. Tel wyłączony gg niealtywne. Dziś maila rozsyłam do wszystkich z oferii że jest to zwykły oszust i nic innego. Uwaga na współpracę z tym człowiekiem.
 6. Pomoc przy ankiecie w javascript

  Niestety popieram .... Najpierw Pan Tomek chciał pilnie na już wysłałem do niego pliki i okazuje sie że niepotrzebnie. Za usługę nie zapłacił niestety ... na maile oczywiście nie odpisuje wiadomo dlaczego. Tel wyłączony gg niealtywne. Dziś maila rozsyłam do wszystkich z oferii że jest to zwykły oszust i nic innego. Uwaga na współpracę z tym człowiekiem.
×