Skocz do zawartości

Konradone

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Konradone

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Potrzebujesz też konta AdWords bez niego nie ruszysz z kampanią. Konto GM integrujesz z AdWords. Następnie musisz wyeksportować produkty do GM i w zasadzie możesz zacząć sprzedawać.
 2. Konto resllerskie czy VPS

  Chmurę też biorę pod uwagę, pewnie było by to najlepsze rozwiązanie pod kontem zabepiecznia danych. Natomiast nie analizowałem tematu. Masz jakś propozycje? - ja kojaże tylko ovh. Co do budzetu nie pisałem że to 45 klientów, tylko 45 instancji bazy a to róznica. Klientów jest kilkunastu. Sklepy obecnie stoją na zakupionych przez klientów hostingah wspódzielonych Goddady tani pakiet (300 zł), Home podobnie i Nazwa. Na dobra sprawe wyrabiają wiec ruch nie jest duży. Dwa budzet moge zawsze zwiekszyć jesli ten okaże się nie wytrczjący. Na poczatku powedruje tylko kilka skptów, a wraz z upływem czasu będą przerzucane kolejne.
 3. Konto resllerskie czy VPS

  Ok, więc z listy mogę wyrzucić nazwę. Szczególnie interesuje mnie opina na temat: https://hitme.pl/hosting-vps/ i https://www.netdc.pl/serwery-vps.
 4. Od dłuższego czasu przemierzam się do migracji moich klientów w jedno miejsce. Proszę o rekomendacje Do tej pory korzystałem z następujących opcji: VPS w kei - drogo ale w miarę stabilnie VPS w 1and1 - porażka Hosting nazwa A max - w miarę stabilnie ale ograniczone możliwości i słaba wydajność Hosting w kei - słaba wydajność Chce migrować w jedno miejsce około 15 WP z przeciętnym ruchem, 4 sklepów Prestashop, magento, kilkanaście skryptów dedykowanych i innych cmsów. Łącznie około 45, ponad 30GB zajętej przestrzeni, obsługa 50 domen, 6 certyfikatów SLL, ponad 100 kont pocztowych. Roczny transfer w okolicach 800 GB na podstawie poprzednich lat. Strony nie mają dużego ruchu zazwyczaj kilkaset uu miesięcznie a maksymalnie 4000uu niesieczenie. Wymagania techniczne: Dostęp do php.ini (bardzo pomocne) Możliwość modyfikowania Apacha lub możliwość włączenia jednego z rozszerzeń Memcache PECL, APC PECL, Xxache. Cron, IMAP, Mod-rewrite, .htaccess Obsługa wielu certyfikatów SLL także zewnętrznych phpMyAdmin White label Direct admin Własne IP serwera SSH nie koniecznie ale na plus jeśli będzie Wymagania nie funkcjonalne: Wysoki SLA 99,9% lub wyższe Najlepiej administrowany ale nie jest to warunek konieczny Dobry BOK Dobra relacja cena jakość Lokalizacja najlepiej Polska Brak ograniczeń (miale, domeny, bazy, etc...) W miarę możliwa skalowalność Jak najmniej kłopotów Budżet najlepiej około 1000 zł rocznie Zrobiłem research i ma kilka firm którymi się zainteresowałem: Resseller hosting: https://futurehost.pl/serwery-reseller http://mzone.uk/basic-res# https://hitme.pl/hosting-dedykowany/ (to coś innego ale mnie zainteresowało) https://hitme.pl/hosting-vps/ (do końca nie wiem co to jest ale mam DA) VPS: https://www.netdc.pl/serwery-vps (mój faworyt gdyby nie negatywne opinie o BH i kilka ostatnich wpadek opisywanych na forum) https://hitme.pl/serweryvps_openvz/ (maja kilka opcji wirtualizacji w ofercie wybrałem pierwszą openvz - chyba nie jest najlepsza ale to chyba lepsza opcja niż hosting) https://hitme.pl/serwery_z_administracja/ (hitme traktuje jako grupę najlepsza opcja z administracją MAX1Gv2 tyle że jest minimalnie powyżej budżetu który zakładałem) http://www.hekko.pl/serwery_vps.html https://vipower.pl/Serwery-VPS-OpenVZ-SSD kei odpadło ze względu na cenę usługi wraz z usługa resseler. Czy jeszcze coś innego?
×