Skocz do zawartości

9H.pl

Firma
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez 9H.pl

 1. Vps z dużą dostępnością

  Sprawdź naszą ofertę serwerów VPS OpenVZ (rootvps): https://9h.pl/serwery-vps-ssd/ , lub w przypadku potrzeby skorzystania z pełnej wirtualizacji z serwerów VPS KVM: https://9h.pl/serwery-vps-kvm-ssd/ Wszystkie serwery oparte są o procesory Intel Xeon E5 (OpenVZ) oraz o procesory Intel Xeon E3 w przypadku serwerów KVM, zaś stosowane dyski to SSD. Lokalizacja Polska, centrum danych Nephax. W przypadku chęci testu zapraszamy do kontaktu na PW lub pod adresem biuro@9h.pl
 2. szukam VPSa pod monitoring

  Sprawdź naszą ofertę serwerów VPS OpenVZ w Polsce (lokalizacja Gdańsk, centrum danych Nephax): https://9h.pl/serwery-vps-ssd/ Jeżeli chciałbyś przetestować serwer, zapraszam na PW.
 3. Szukam oferty płatności sms/online

  Od siebie polecimy BlueMedia, warto uderzyć do ich działu handlowego.
 4. Directadmin i wysyłka maili root

  Co dokładniej zawierają te wiadomości w swojej treści? Mogą pochodzić od różnych usług.
 5. VPN na serwerze VPS - pytanie

  Nawiązanie połączenia VPN zmienia zapewne trasę domyślną (0.0.0.0), przez co tracisz połączenie. Najbardziej optymalną metodą byłoby skonfigurowanie połączenia VPN na poziomie systemu operacyjnego i edycja na poziomie protokołu IPv4 opcji o nazwie: "Użyj domyślnej bramy w sieci zdalnej" poprzez odznaczenie tej opcji. Wtedy mógłbyś już za pomocą tablicy routingu samodzielnie kształtować ruch - co ma lecieć, którym interfejsem (bramą).
 6. VPS KVM

  Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą serwerów VPS KVM w Polsce (centrum danych Nephax w Gdańsku): https://9h.pl/serwery-vps-kvm-ssd/ Pod podane wymagania proponujemy pakiet BASIC-KVM2 w cenie 36zł/mc: -1 vCPU -2GB pamięci RAM -dysk SSD 25GB -łącze 50Mbps bez limitu trasnferu -1 adres IPv4 -możliwość instalacji systemu z ISO W przypadku chęci testu usługi przez kilka dni, napisz proszę na PW lub biuro@9h.pl 9h.pl jest marką należącą do: HITME.pl - Marek Bajerski ul. Franciszka Mamuszki 17A 80-178 Gdańsk NIP: 879-248-70-67 REGON: 340405340
 7. 9h.pl

  9H.pl jest jedną z marek należących do Hitme.pl, działamy na rynku od ponad 9 lat, świadcząc nieprzerwanie usługi w zakresie administracji systemami IT oraz świadczenia usług hostingowych. Dostarczamy takie produkty jak: Serwery VPS OpenVZ KVM (ISO) Windows [*]Hosting www [*]Domeny internetowe [*]Certyfikaty SSL DV OV/BV EV [*]Serwery dedykowane Wszystkie usługi świadczymy na własnym sprzęcie, który utrzymywany jest w centrum danych Nephax w Gdańsku.
×