Skocz do zawartości

rekyza

Użytkownicy
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O rekyza

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Znajdzie się osoba chętna podjęcia się tego zlecenia? Nie wiem czy mam pecha czy o co chodzi, ale kolejny już koder, który albo się poddał albo nie mógł dokończyć zlecenia.
 2. Ponawiam poszukiwanie kodera, który podejmie się zlecenia.
 3. @Topic Znalazł się koder, który spełnił moje wymagania i przystąpił do zlecenia. Na chwile obecną już nie poszukuje nikogo. Nie wiem skąd stwierdzenie, że mam jakieś szerokie kontakty. Znam kilka osób z tej branży i niestety wszyscy z nich mają w chwili obecnej mnóstwo zleceń i musiałbym czekać na podjęcie realizacji tego zlecenia, a mi zależy na czasie.
 4. Cześć, poszukuje kodera do wykonania prostego zlecenia. Projekt sklepu jest praktycznie gotowy, mojego autorstwa więc przy okazji jestem wstanie go przerobić, dorobić elementy w razie potrzeby. Najbardziej zadowolony byłbym z silniku prestashop niemniej jednak jestem otwarty na propozycje. Przykładowe zdjęcie z szablonu, który będzie trzeba pociąć i podpiąć pod cms: http://www.speedyshare.com/CPAXg/cdc45169/nasze-produkty-04-07.jpg Możliwe, że cms będzie wymagał czasami kilku drobnych modyfikacji, ale to już ustalimy mailowo lub poprzez komunikator gg. Od razu zastrzegam, że nie jestem jeleniem, znam się na wycenach programistów gdyż zlecałem mnóstwo innych rzeczy i brałem udział w różnych zleceniach na zamówienie więc proszę o nietracenie czasu na wysyłanie ofert z cenami zaporowymi. Kontakt mail erykgancarz@gmail.com gg 9306891 tel 694016060
×