Skocz do zawartości

lukaszny

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O lukaszny

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Dużo krócej. Po około 3s. pasek postępu się zatrzymuje. W tym czasie zazwyczaj pobierze 368-397 kb. Po 15 sekundach rozłącza.
 2. Zauważyłem jeszcze jedną rzecz. Korzystając z normalnego klienta ftp pobiera się około 400 kb, prędkość spada do zera, komunikat o rozłączeniu i przy wznowieniu połączenia pobiera kolejny kawałek pliku.
 3. A mógłbyś opisać jak to zrobić krok po kroku? Ewentualnie podjąłbyś się takiego zlecenia do wykonania zdalnie?
 4. Czy stały adres IP rozwiązałby problem czy też nie będzie to miało żadnego znaczenia?
 5. Witajcie! Mam prosty serwer do użytku małej firmy postawiony na Windows 8 i łączu Netii. Program biurowy wymaga aby mieć dostęp do bazy i ftp zarówno w sieci lokalnej jak i w pracy mobilnej poza biurem. Z racji łącza netii - na routerze włączone ddns (na asus.com - z racji rutera DSL N66U). W programie biurowym konfiguracja połączenia ustawiona przez adres ddns. Z zewnątrz wszystko śmiga normalnie. Natomiast przy połączeniu z sieci wewnętrznej w biurze ftp leży i kwiczy. Rozpoczyna pobieranie pliku i zatrzymuje się. Logi serwera ftp wskazują na: Exception: A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond. Nie jest to błąd programu biurowego, bo przez klienta ftp sytuacja identyczna. Loguje się normalnie, ale pobieranie pliku po chwili zatrzymuje się. Po zmianie ustawień programu na adres ip sieci wewnętrznej wszystko działa prawidłowo. Będę wdzięczny za rady.
×