Skocz do zawartości

Woyteczek

Użytkownicy
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Woyteczek

 • Ranga
  Czasami na forum
 1. Oktawave

  Witam, wie ktoś jak zalogować się do bazy danych PostgreSQL u nich? Mam utworzoną bazę danych, użytkownika ale nie wiem jak mógłbym się zalogować i wgrać własną bazę.
 2. PostgreSQL

  Jaki problem z IO?
 3. PostgreSQL

  Baza na sam początek nie waży praktycznie nic. 5GB dysku wystarczy na długo, chodzi mi o RAM i CPU najbardziej, Myślałem nad 2vCPU (2ghz) oraz 2GB ram na tiktalk.com (Tiktalik VPS Standard). 16 złotych na miesiąc.
 4. PostgreSQL

  Witam, chciałbym się dowiedzieć, jakie powinienem wybrać zasoby serwera VPS pod bazę danych PostgreSQL. Na serwerze działałaby tylko i wyłącznie ta baza, nic więcej. Pozdrawiam!
 5. Hosting bazy danych.

  Chyba takie rozwiązanie właśnie będzie, chyba lepszej opcji nie ma.
 6. Hosting bazy danych.

  Znaczy, chcę hosting z tą bazą danych, ale większość hostingów ma limity, których ja nie mogę mieć (taki skrypt). Jedynym dobrym rozwiązaniem jest dhosting.pl ale niestety tutaj muszę mieć postgresql gdzie indziej wykupioną, np w oktawave - właśnie testuję.
 7. Hosting bazy danych.

  Nie interesuje mnie linuxpl czy inne hostingi www gdzie mam limity, w dhosting mam wszystko skalowane i ładnie działa, nie ma lepszego hostingu w Polsce patrząc na szybkość działania stron.
 8. Witam, szukam hostingu oferującego hosting bazy danych postgresql. Zależy mi, aby był to hosting samej bazy, aktualnie jestem w dhosting.pl ale oni nie oferują potrzebnej mi bazy, dlatego chciałbym prosić o pomoc, nie za bardzo wiem gdzie szukać. W oktwave jest taki hosing samej bazy danych, ale nie wiem czy nie wyjdzie mnie to drogo.
 9. Nie ma możliwości zrobienia oferty indywidualnej dla mnie? Jeśli dałoby radę to przeniósłbym swój cały serwis do Was. Jaka jest przepustowość łącza?
 10. No tak, ale VPS trzeba zarządzać, a ja potrzebuję instancji samej bazy danych. Jednakże oferta jest fajna
 11. Reklama

  Witam, znacie firmę lub kogoś kto zna się idealnie na reklamie i chce klientowi pomóc, a nie tylko na nim zarobić?
 12. [dyskusje]microvps.pl

  Masakra, zamiast się skupić na jednym, to co chwilę robią coś nowego.
 13. Serwer VPS pod Postgresql

  Zawiodłem się, strona się wczytuję ponad 2 sekundy, gdzie w innych hostingach www jest to koło 0,3 sekundy.
 14. [dyskusje]microvps.pl

  Panowie po prostu rzucili microvps.pl żeby zająć się microsms.pl dla mnie żenada bo jak znajdą znowu coś nowego to znowu porzucą projekt? wolałbym nie korzystać z ich usług
×