Skocz do zawartości

RobertUnder

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez RobertUnder

 1. Witajcie, Do mojej aplikacji jest potrzebny jak najlepszy procesor a wręcz jego taktowanie. Nie interesują mnie jakieś 12 rdzeniowce itp, zależy mi by taktowanie na jednym rdzeniu wynosiło około 5,00 GHz i maszyna minimum 8 gb ram. Aplikacja bazuje na 1 rdzeniu więc potrzebuje dużej mocny przerobowej. Jaki hosting/maszynę byście polecili? Zastanawiałem się na tym bo nic lepszego nie znalazłem: Intel® Core™ i9-9900K Octa-Core https://www.hetzner.de/dedicated-rootserver/ex62-nvme
 2. Witam, Biblioteka GD została zainstalowana i podczas sprawdzania czy jest, serwery dawał odpowiedź, że tak. Ale problem jest taki, że biblioteka GD nie działa. Zrobiłem sobie Interaktywny Baner na którym ma być wyświetlana liczba użytkowników onnline. Skrypt itp wszystko działa poprawnie bo sprawdzałem na hostingu, ale na moim VPS nie chce działać mimo tego ze ta biblioteka niby jest. Co może być nie tak ? Ma ktoś swój VPS/Dedyk i instalował to ?
 3. Problem z wsparciem dla biblioteki GD PHP5

  Nie wyświetla tekstu na grafice.
 4. Problem z wsparciem dla biblioteki GD PHP5

  Core ctype date dom ereg fileinfo filter gd hash iconv json libxml pcre PDO pdo_sqlite Phar posix Reflection session SimpleXML SPL sqlite3 standard tokenizer xml xmlreader xmlwriter zlib [Zend Modules] i widać, że niby jest GD ale skrypt z GD nie działa, a wiem, że jest sprawny bo na hostingu działa.
×