Skocz do zawartości

Internetum William Holeksa

Firma
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Internetum William Holeksa

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Globster Limited
 • Imię
  William
 • Nazwisko
  Holeksa

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.internetum.com/
 • Skype
  wojciech.holeksa1

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Londyn
 • Zainteresowania
  Web Hosting, Hosting stron
 1. Tani hosting z dużym transferem - jaki?

  Faktycznie wczoraj był problem z przekierowaniem adresu na https. Od razu to poprawiłem po wskazaniu przez kolegę Łukasza.
 2. Tani hosting z dużym transferem - jaki?

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą www.internetum.com/pl/
 3. Nowa firma, jakie pakiety?

  Tak naprawdę każde konto ma wbudowane dwa mechanizmy limitowania. Pierwsze to ilość stron/domen na każdym koncie. Drugie to wbudowane "klatki" dla każdego użytkownika (limitowanie zasobów sprzętowych). Maksymalnie użytkownik będzie mógł w godzinach szczytu wykorzystywać około 3% zasobów maszyny. Robiłem testy i w zupełności to wystarczy aby obsługiwać serwisy które generują do 15tyś wejść dziennie. Dziękuję za odpowiedź. Zadałem te pytanie aby zweryfikować czy aby nie są zbyt wysokie ceny dla polskiego rynku. Chociaż należało by sobie zadać pytanie czy cena za udostępnianie Hostingu z odpowiedniem zapleczem technicznym, wyspecjalizowanym personelem, gwarancją dostarczanej usługi ... i co najważniejsze... w rękach której strona np firmowa będzie spoczywać powinna być tańsza od średniej wielkości kawy w starbucksie ;-). Można oczywiście oferować konta hostingowe w ten sam sposób jak robią to duże brandy z jedynką w nazwie za symboliczną złotówkę i psuć rynek oraz zaufanie klientów do tego typu usług. Sam przerabiałem temat z kilkoma dostawcami i wiem że cena powinna być drugim czynnikiem branym pod uwagę przy wyborze dostawcy ;-)
 4. Nowa firma, jakie pakiety?

  Witam, mam pytanie do osób które już dostarczają usługi Hostingu Stron jak i do osób które zamierzają skorzystać z takowych usług. Mianowicie tworzę nową ofertę, przygotowałem dość solidne zaplecze hardware'owe z opcją backup'ów dziennych,tygodniowych i miesięcznych (do wszystkich dostęp z poziomu cpanelu klienta) w standardzie. Zastanawiałem się nad stworzeniem następujących pakietów: Starter - 5gb pojemności, 50GB transferu, 1 strona - 15zł/m-c brutto Professional - Brak limitu pojemności , brak limitu transeru, również dla jednej strony - 25zł/m-c brutto Business - Brak limitu pojemności, brak limitu transferu, do 3 stron - 45zł/m-c brutto Każde konto jest odseparowane od siebie i ma dostęp do swoich zasobów sprzętowych, dzięki temu wysokie zurzycie zasobów nie wpływa na działanie innych kont na maszynie. I tu pojawia się moje pytanie... czy waszym zdaniem te ceny dla hostingu stron będą odpowiednie? Jeżeli za wysokie to proszę o jakieś sugestie. Pozdrawiam,
 5. Internetum

  Hosting Stron - Internetum Zarejestrowana w 2004r w Londynie spolka Globster Limited przechodzi aktualnie fuzje z dwoma malymi dostawcami hostingu stron by działać na rynku Brytyjskim oraz Polskim pod jednym brandem zwanym Internetum.com. Jako jedyny obecnie dostawca w swojej usłudze posiadamy wykonywanie kopii bezpieczeństwa dla wszystkich kont (dziennie, tygodniowo, miesięcznie) w cenie pakietów hostingowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
×