Skocz do zawartości

engineer

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

1 obserwujący

O engineer

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Mizerna ochrona anty ddos?

  Przenieś serwer do OVH: https://www.ovh.pl/vps/vps-ssd.xml
 2. Premium SMS, a VAT i prowizja

  Dokładnie, to wydaje mi się bardziej logiczne. Możesz mi na PW podesłać nazwy tych firm?
 3. Premium SMS, a VAT i prowizja

  Co się więc dzieje z tym podatkiem VAT? Kto go odprowadza do Urzędu Skarbowego? Bo gdybym to ja był podatnikiem czynnym VAT to ja bym go przecież musiał zapłacić.
 4. Mam wątpliwości co do rozliczeń z dostawcą SMS Premium. Ustalona stawka prowizji to 50%. Jestem firmą posiadającą zwolnienie z VAT ze względu na niskie przychody. W związku z tym, biorąc za przykład SMS kosztujący 1 zł (1,23 zł z VAT) powinienem otrzymać prowizję w wysokości 0,50 zł czy 0,62 zł? Mnie się wydaje, że powinienem otrzymać 0,62 zł, w końcu podatku VAT nie płacę. Jaka jest Wasza opinia?
 5. Witam serdecznie, kupię serwer E3-SSD-4 z ofery SoYouStart.com. Oferty proszę składać na PW.
 6. Kupię serwer KS-1 z oferty Kimsufi.com. Zainteresowanych zapraszam na PW.
 7. VPS i GIODO

  Drodzy forumowicze, czy zakładając firmę, która będzie posiadała pewną bazę klientów (a w niej standardowo e-mail, numer telefonu, adres IP) i ta baza będzie w postaci bazy danych MySQL na serwerze VPS, jestem zmuszony podpisywać z moim dostawcą tego VPS'a umowę powierzenia danych osobowych? Od firm hostingowych dostaję sprzeczne wiadomości.
 8. Planuje założyć własną działalność i zastanawiam się jak rozliczać się z Urzędem Skarbowym z transakcji polegających na tym, że klient wpłaca pieniądze do wirtualnego portfela i później kupuje sobie usługi korzystając z tych pieniędzy. Co wpisać w dowodzie księgowym? Doładowanie wirtualnego portfela? Konkretną usługę, którą potem opłaci z tych pieniędzy? Co jeżeli doładuje kwotą 10 zł, a kupi usługę za 8 zł pozostawiając 2 zł w portfelu, a tym samym w mojej kieszeni? Jak to rozwiązać?
×