Skocz do zawartości

accept

Użytkownicy
 • Zawartość

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O accept

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.moderato.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. A można wiedzieć co było problemem?
 2. [Sprzedam] Gotową stronę dla hotelu

  @Pekus, doskonale Cię rozumiem. W dobie obrazkowej nie jest jednak moją ambicją czytanie instrukcji do tego forum, bowiem taka nie istnieje (albo ją przeoczyłem), wolę czytać literaturę, natomiast jestem bardzo wyczulony na chamstwo i brak wyrozumiałości dla nowicjusza. Mam nadzieję, że podzielasz moje zdanie. Wszak powyższe zachowanie wcale nie plasuje @robsona na żadnym poziomie intelektualnym, powtórzę "żadnym" i mam nadzieję, że nie tylko w moim odczuciu. Takim też się zapisuje w mojej pamięci. Mam jedynie nadzieję, że ten człowiek nie jest informatykiem i niech też się za takiego nawet nie podaje, bo żaden informatyk na poziomie i dobrze wychowany do niego się nie przyzna. Choćby nie wiem jaki dobry był - każdy będzie od takiego stronił. Na szczęście istnieje jeszcze coś, co nazywa się etyką informatyczną. Niestety dla tego gościa jest to tematem deficytowym - to widać. Więcej nie będę juz reagował na ren temat, uważam go za skończony. Jeszcze raz przepraszam @kalkulatorek za zabicie tematu. Nie tak miało być, ale sam widzisz ...
 3. [Sprzedam] Gotową stronę dla hotelu

  Offtop: Nie ma to jak dobijać - naprawdę gratuluję smarku. Zamiast pokierować, jak widzi, że nowy to musi się poczuć najważniejszy, prawda @robson? Szacun dla Mr Pierdoły. Więcej takich tutaj jest? Chciałbym powiedzieć, ze to takie typowo ...polskie, ale chyba nie., @kalkulatorek, chyba trzeba poprosić moderatora o usuniecie postów tego Mądrego albo załóż nowy wątek. Wybacz, przez swoje zachowanie zabił Ci temat. Dodaję go do ignorowanych.
 4. [Sprzedam] Gotową stronę dla hotelu

  Dzięki. Offtop: @WTH bo wcale nie WTH Pro Twój komentarz świadczy o tym kim jesteś... Może powinienem napisać @WTH_P...ierdoła? Wystawiasz sobie właśnie opinie. Gratuluję.
 5. [Sprzedam] Gotową stronę dla hotelu

  Jak długo strona działa? Jaki PR? Jakieś statystyki SEO? . . . Czy to po prostu szablon?
×