Skocz do zawartości

szetland

Użytkownicy
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez szetland

 1. biznes-host leży

  od 5 minut działa
 2. biznes-host leży

  13 23 ms 22 ms 22 ms host-185-73-91-138.oxylion.net.pl [185.73.91.138] 14 22 ms 22 ms 22 ms mail.eviko.no [91.237.52.230] 15 * * * Request timed out. 16 * * * Request timed out. 17 * * * Request timed out. 18 * * * Request timed out.
 3. biznes-host leży

  VPS na NETDC również leżą.
 4. [Szukam] VPS z administracją

  Może to troche źle napisałem, spotykam się z coraz większą ilością głosów, że od BH i całego H88 trzeba uciekać bo jest coraz gorzej i nawet nie robią kopii zapasowych. Ja natomiast wychodzę z założenia, że szykuje się u nich ogromna fala zmian i zamiast narzekać trzeba im sygnalizować wszelkie jakieś zauważone nieprawidłowości, a w momencie gdy będą odporni na głosy użytkowników wtedy dopiero rozpocząć migrację swojego dobytku gdzieś indziej.
 5. [Szukam] VPS z administracją

  Ludzie podobno uciekają z grupy h88?
 6. Właśnie widzę, że zaraz zacznie się "gównoburza", przez którą znów będę zastanawiał się nad przejściem gdzieś indziej. Do tego dochodzą perturbacje po migracjach i zaraz znów przybędzie mi kilka siwych włosów.
 7. Dziękuję bardzo za pomoc, dziś kolega po meczu pokazał mi wszystkie jego zgłoszenia z ostatnich kilku miesięcy i chlopaki naprawdę sie starają. Nie ma żadnej wiadomości bez odpowiedzi, a najdłuższy czas oczekiwania na odpowiedz dotyczącą usterki/awarii to 15 minut, a na sprawy kosmetyczne zdarzało się czekać godzinę (wiadomo priorytety). Uważam, że to bardzo dobry czas na oczekiwanie, biorąc pod uwagę nazwę.pl czy home.pl z którymi osobiście nie chę mieć już nic doczynienia. Lord101, dziękuję bardzo za odpowiedź.
 8. Pytanie do obecnych klientów NetDC: Jak Wam działają Wasze VPS'y? Macie jakies problemy z BOK? Kolega dwa miesiące temu chwalił bardzo, a teraz bardzo sie denerwuje bo codziennie ma problemy z dostępem do stron www i poczty. Zastanawiam się czy przenosić się czy nie, bo oferta bardzo ciekawa.
 9. VPS z cPanel

  Dzień dobry, szukam VPS z zarządzaniem za pomocą cPanel WHM + Installatron Na chwilę obecną około 30GB Danych (pliki + MySQL) Zawartość: Strony www (ogólnodostępne skrypty) Powierzchnia: początkowo 100GB (możliwość powiększenia) Backup: możliwość konfiguracji co np. pełny 24h Możliwość ustawienia własnych DNS dla domen, szyfrowany dostęp do cPanel we własnej domenie: https://*.pl:2087. Abonament albo miesięczny albo roczny w zależności od ceny.
 10. VPS z cPanel

  Odpowiadam na kilka pytań z PW: Licencję cPanela + wymagane pakiety mogę sobie nabyć we własnym zakresie, to nie jest problem.
 11. Poszukuje czegoś bardzo podobnego, tylko ze z cPanelem.
 12. Pojemność: 100GB Transfer: 1000GB/MC Panel: cPanel PL + WHM Overselling: tak Lokalizacja: Polska Zgodność z GIODO. Pomoc przy migracji dotychczasowych danych - cPanel 15kont około 8000MB
 13. Podpis kwalifikowany zgodny z OpenSC

  Porozmawiajcie z CenCert, kiedyś udało mi się od nich otrzymać biblioteki.
 14. Witam serdecznie, jeśli temat już tutaj był gdzieś poruszany to znaczy, że nie udało mi się do niego dokopać, albo najzwyczajniej w świecie go przeoczyłem - za co przepraszam. Mam pytanie, czy ktoś z Was spotkał gdzieś system do "przypominania" o końcu ważności usługi, nie musi zaciągać danych z cP czy DA, bo w tym przypadku nie zda to egzaminu (długo by tłumaczyć). Nie potrzebuję kombajnu do koszenia poletka trawy o wymiarach 1m x 1m Klient - do niego kilka usług i termin ich wygaśnięcia + przypomnienie e-mail (bez FV bez systemu płatności itd.). Jeśli nikt się nie spotkał z takim narzędziem, proszę bardzo o przeniesienie tego tematu do działu, w którym będę mógł opisać dokładne funkcje i ewentualnie zlecić komuś napisanie takiego narzędzia. // serdecznie pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc.
×