Skocz do zawartości

Rafx

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Rafx

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Domena com, gdzie najlepiej?

  Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi, czyli super się składa nawet, jeden panel do wszystkich domen będzie.
 2. Gdzie najlepiej wziąć domenę .com. Najlepiej, żeby panel z domenami był w języku angielskim. Może być też jakiś dostawca z zagranicy, nie musi być polska firma. Proszę polećcie coś. Domeny .pl mam w ovh, panel da się zrobić po angielsku, tylko nie wiem czy 59 zł brutto za przedłużenie domeny .com u nich to mało czy da się znaleźć taniej?
 3. Dlatego tak jak piszesz, chciałbym jakoś to zabezpieczyć umową, żeby osoba dzierżawiąca/wynajmujący miał pewność, że do takiej sytuacji nie dojdzie, że zerwę umowę albo ona się skończy. Zależy mi, żeby dzierżawił ją cały czas i w przypadku sprzedaży miał prawo ją ode mnie kupić. No to tutaj się pojawia rzeczywiście problem i trzeba to pewnie jakoś zawrzeć w umowie, tylko jeszcze nie wiem jak . Wszelkie wskazówki osób, które kiedyś zajmowały się dzierżawą albo nadal się zajmują mile widziane
 4. Bardziej interesuje mnie stała dzierżawa/wynajem. Nie interesuje mnie odbieranie tej domeny jak już będzie dzierżawiona, ani też nie chcę się jej pozbywać - sprzedawać.
 5. Tak jak w temacie, mam domenę, którą chciałbym wydzierżawić, ale zupełnie nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Myślałem, żeby ją wystawić w licytacji na aukcji allegro, ale nie wiem czy nie będzie potrzebna jakaś profesjonalna umowa do tego. Wszelkie rady bardziej doświadczonych ode mnie mile widziane. Może zamiast allegro jest jakiś lepszy sposób?
 6. Super dzięki wielkie za odpowiedź, raz już w styczniu tego roku była przedłużona za 120 zł, więc teraz ją przeniosę do ovh z końcówką *.pl jest.
 7. Kończy mi się domena w home.pl w styczniu 2017, chciałbym ją teraz przenieść do ovh. Czy w związku z tym na nowo trzeba płacić teraz w ovh, czy domena dopiero wygaśnie w styczniu 2017 i wtedy dopiero będzie trzeba przedłużenie zapłacić w ovh?
 8. Masternet problem z authinfo

  Właśnie wniosek wypełniłem i wysłałem, ale wysłałem też pierwszą stronę dowodu z zamazanymi danymi, widoczne jest tylko imię i nazwisko i interesuje mnie jakich danych na dowodzie oni potrzebują, a które mogę ukryć?
 9. Witam, Mam problem z uzyskaniem kodu authinfo. Czy ktoś próbował już taką operację w tej firmie wykonać? Czy skan dowodu jest potrzebny i jakie dane mają być na tym skanie, bo niby jest zaznaczone, że bez danych wrażliwych. Próbowałem tam dzwonić, ale telefon nie odpowiada i nie wiem czy to nie jakaś firma krzak... Jakieś sugestie, opinie mile widziane.
 10. Witam, Szukam hostingu pod stronę www. Docelowo na hostingu będzie się znajdować więcej stron. Dlatego najlepiej jakby hosting posiadał nielimitowany transfer i nielimitowane domeny. Chcę przeznaczyć na ten cel 100 zł rocznie. Potrzebuję także domenę, więc co możecie polecić. Czy najlepiej hosting i domena u jednego dostawcy, czy może oddzielnie? Pozdrawiam
×