Skocz do zawartości

secret

Użytkownicy
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez secret

 1. Witam. Posiadam zwyczajny hosting, gdzie trzymam około 100 stron klientów. To już kolejny z rzędu, musiałam zmieniać gdyż były częste ataki wirusów, hakerów. Niestety kiedy jest atak cierpią na tym wszystkie strony, gdyż zarażając jedną - zarażają się wszystkie. Potrzebuję przede wszystkim bezpiecznego serwera, słyszałam że z opcją - vroot, gdzie każda strona ma oddzielne konto, ponoć takie coś oferują serwery reseller. Nie wiem czy wszystkie tak mają, chodzi o to by np. zawirusowana jedna strona z luką nie zaraziła wszystkich 100 na całym serwerze. Czy znacie takie serwery?
 2. dzięki za pomoc, mam już reseller w hekko.pl i póki co jestem zadowolona
 3. Dziękuję za odpowiedź, zależało mi właśnie na informacji czy separacja jest w resellerach, a jak jest w hekko to bardzo dobrze
 4. Ale z separacją? Ja nie potrzebuję niezwykłego serwera z jakimiś mega funkcjami, tylko zwykłego z funkcją separacji
 5. Oferta ciekawa, tylko pytanie czy wszystko jest skonfigorowane, bo VPS to już wyższa szkoła jazdy, nie znam się na zarządzaniu serwerem, wolę mieć gotowy niż męczyć się z ustawieniami.
 6. Tylko po co samemu skoro reseller zrobi to za nas i taniej
 7. ale to wychodzi 1000 zł rocznie, jak przychodzi dzień zapłaty to jednak jest dużo nie mówię że to zła oferta, na pewno dobra, ale wolałabym coś tańszego. Strony mam na jednym koncie.
 8. HaPe - dzięki wielkie za pomoc
 9. mzone - problem właśnie że sporo kosztuje, a serwery dedykowane ponoć trzeba umieć obsługiwać, co jest kłopotliwe. Czytam że jest administrator, ale mimo tego przerażają mnie te opcje, ustawienia, zapewne inny panel niż miałam dotychczas i właśnie ta kilkukrotnie wyższa cena od zwykłego serwera...
 10. A wiecie może czy reseller w hekko.pl posiada możliwość separacji domen?
 11. 100 to jeszcze nie tak dużo, na razie ogarniam na zwykłym serwerze, ale muszę robić często kopie, nie raz cofać backup sporo wstecz co jest kłopotliwe, gdyż się nie raz okazuje że najnowszy backup jest zawirusowany, także takie błędne koło, strata czasu i zszarpane nerwy. Chcę wreszcie spokojnie iść spać z myślą że jak jakaś strona jest dziurawa to że tylko ona ucierpi, a nie pozostałe 100, bo zawsze łatwiej i szybciej jest przywrócić jedną niż kilka dni spędzać na przywracaniu wszystkich.
 12. Nie jestem w stanie kontrolować i zabezpieczać wszystkich stron klientów, nie wiadomo co klienci sobie tam instalują, wgrywają. Zresztą mam nie tylko autorskie cmsy, które są zabezpieczane przez programistę, ale też wordpressy, joomle, na które nie mam wpływu, mogą być przestarzałe, a nie płacą mi za codzienne sprawdzanie wtyczek i wersji, mam inne prace do wykonywania.
×