Skocz do zawartości

bihost

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O bihost

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  FIVHOST LIMITED

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  https://bihost.pl/

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Prędziej rozchodzi się o sytuację w której powinien się Pan zająć swoją ofertą, a nie w konkurencji działać na jej szkodę.
 2. Nasza propozycja, tani i stabilny, bezpieczny i szybki: nielimitowany hosting w bihost.pl
 3. Dziękujemy za informację, przechodząc jednak na mzone widzimy zdjęcia z 1and1, jak to wytłumaczyć? Mieliśmy króką przerwę konserwacyjną wraz z aktualizacją cPanel, przez co pojawiły się problemy z działaniem serwera.
 4. W konfiguracji nie będziemy dokonywać żadnych zmian, zamiast ciężkiego PHP jest NativePHP. Jest to w pełni wystarczalne.
 5. Czy za rok naszej działalności usłyszymy ponownie to pytanie? Proszę śledzić temat i korzystać, niekorzystając nie jest w stanie żaden użytkownik stwierdzić jak się sprawuje usługa. Nie, 1GB jest to maksymalna wielkość pamięci przypisanej do jednego konta hostingowego, natomiast wielkość pamięci maksymalna dla jednej domeny (serwisu) nie może przekroczyć 512MB. A więc jeśli klient posiada 4 serwisy, wykorzystujące większą ilość pamięci, wten wielkość maksymalna (1GB) zostanie rozdzielona odpowiednio według zapotrzebowania dla tych serwisów z puli 1GB (do 512MB/serwis). Odpowiedmy na kolejne pytanie: jeśli to jest za mało, można dokupić drugie konto hostingowe, a jeśli nadal za mało - radzimy rozejrzeć się za serwerem VPS lub dedykowanym, my oferujemy hosting (nie serwer). Pozdrawiamy BiHost.pl
 6. Dnia 31-01-2015 roku zostało uruchomione pełne wsparcie dla portali multimedialnych z FFmpeg, flvtool2, Mplayer, MP4Box, MEncoder. Licczba równoczesnych procesów koncie hostingowym może wynieść maksymalnie 15 procesów, natomiast wielkość pamięci do 1024MB RAM dla każdego konta hostingowego i 512MB RAM dla każdej domeny. Celem włączenia FFmpeg należy zalogować się do panelu cPanel pod adresem https://bihost.pl:2083, przejść do sekcji "Oprogramowanie", a następnie "Wybierz Wersję PHP". Z listy rozsuwanej wybieramy PHP 5.4 i naciskamy "Set a current". Kolejno z pola wyboru zaznaczamy funkcję FFmpeg i zapisujemy. Gotowe, od teraz możemy się cieszyć konwersją plików multimedialnych bezpośrenio na hostingu w BiHost.pl. Wszystkie informacje dotyczące sposobu logowania znajdują się również pod adresem https://www.fivhostcp.com Pozdrawiamy, Zespół BiHost.pl tani hosting ffmpeg, hosting bez limitów, nielimitowany hosting
 7. Wiemy czym jest Certificate Authority, jednak nie każda firma hostingowa (przykład az.pl) pozwala na instalację certyfikatu CA dostarczonego z zamówionym certyfikatem SSL, wtedy pobierany jest certyfikat CA (radzę się bardziej wdrożyć w temat) z repozytorium. Niestety jak to często bywa, zbyt duża ilość połączeń między serwerami powoduje błędy połączeń, a po dłuższym czasie dodaje adresy IP serwera na czarne listy. Brak CA na serwerze jest równoznaczne z brakiem możliwości przeglądania stron w SSL na urządzeniach mobilnych bez wyświetlania ostrzeżenia o problemach z certyfikatem (tak na marginesie).
 8. Pragniemy zauważyć że strona About-us jest już niedostępna na naszym serwerze, numer telefonu został poprawiony. Chcemy również podziękować za wykazanie tych błędów. Zdarza się często że firmy hostingowe pozwalają na instalację wyłącznie jednego certyfikatu SSL, u nas można zainstalować natomiast kilka certyfikatów dla różnych domen, włącznie z Certyfikatami Autoryzacyjnymi (oryg. Certificate Authority) dla każdej domeny oddzielnie. Jest to tylko wyłącznie forma informacyjna, celem przedstawienia dokładniejszej perspektywy i znaczenia dla funkcji SNI.
 9. Mamy do zaoferowaniu Państwu ciekawą alternatywę hostingu stron internetowych, jaką jest BiHost.pl, oferujący przede wszystkim nielimitowaną przestrzeń, bez limitu plików oraz transferu danych. Ciekawym rozwiązaniem w naszej ofercie jest możliwość rejestracji darmowych domen .bihost.pl, tanich domen .pl, .com.pl, .eu, .biz, .com, .info, .net, .edu, .me, .website oraz .link. Hosting nielimitowany w BiHost.pl posiada zintegrowaną funkcjonalność w postaci SNI, pozwalającego na instalację nieograniczonej liczby certyfikatów SSL (włącznie z CA) na koncie hostingowym. Nowością na rynku będzie przede wszystkim cena z jaką oferujemy nasze usługi, tj. stała i niezmienna cena wynosząca 1.23 zł z VAT za okres 1 roku. Dodatkowo w przyszłości zostanie uruchomiona również płatność poprzez wiadomości Premium SMS. Porównując naszą ofertę, należy również zauważyć funkcje dostępne dla każdego z kont hostingowych, np. prędkość łącza 100Mbps, zabezpieczenia antyDDoS do 125Gbps, niezbędne moduły do streamingu multimediów (ffmpeg) oraz wiele funkcji, dzięki którym nasza oferta może podbić serca wielu użytkowników prywatnych, jak również małych i dużych firm. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasza strona: https://bihost.pl Panel klienta: https://bihost.pl/panel/ Blog newsów: https://bihost/blog/ Support Ticket: https://bihost.pl/panel/index.php/support Kontakt z nami: https://bihost.pl/panel/index.php/contact-us
×