Skocz do zawartości

espera

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O espera

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. odpowiedzialność za atak botów

  Mi chyba bardziej chodzi o to iż linuxpl To też jest dobre spostrzeżenie:
 2. odpowiedzialność za atak botów

  Nie chciałbym, żeby strona zniknęła po przekroczeniu transferu, więc pod tym względem polityka Linuxpl jest ok, ale niestety nie mam możliwości zaglądać w logi w czasie rzeczywistym, a koszty za transfer są bardzo wygórowane. Trzeba zaznaczyć, że nie dostałem informacji, że limit jest przekroczony, ale sam to odkryłem przy okazji tworzenia konta ftp cztery dni po fakcie. A e-mail z informacją o przekroczonym transferze dostanę na początku stycznia, z kwotą do zapłaty (mogę nie zapłacić, ale wtedy strona zniknie po kolejnym ataku - dlatego nie podałem jak to strona ). Zakładając, że atak jest formą usterki, wydaje mi się, że zgodnie z regulaminem Linuxpl §6 pkt 9, atak powinien być wykryty i zneutralizowany przez usługodawcę. Tylko pytanie: czy założenie jest słuszne?
 3. odpowiedzialność za atak botów

  Czy przysłowiowa blondynka również ma administrować strona i ślęczeć dzień i noc przed logami, czy przypadkiem nie ma ataku? Atak był w nocy z 12 na 13 grudnia. IP zablokowałem na .htaccess, ale odstrasza mnie to od dalszej współpracy z tą firmą.
 4. odpowiedzialność za atak botów

  Konto W1GB na Linuxpl.com
 5. Przypadkowo odkryłem atak na swoją stronę. Transfer został przekroczony o 192%. Konsultant poinformował mnie, że będę obciążony dodatkowymi kosztami w wysokości 3 zł za każdy 1 GB, a jeśli nie opłacę, to kolejny atak zablokuje mi stronę do 1 dnia kolejnego miesiąca. Jego zdaniem powinienem "to usunac [plik mp4] albo blokowac adresy ktore atakuja strone w pliku .htaccess" [pisownia oryginalna]". Atak był z jednego adresu IP, który wywoływał plik mp4 z mojej strony aż 150 tys. razy w przeciągu jednej nocy. Kto jest odpowiedzialny za atak i kto ponosi jego koszty? Dzięki za Wasze zdanie.
×