Skocz do zawartości

albena1

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O albena1

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Witam, Jestem totalnym laikiem w kwestii informatyki i wszystkiego co się z tym łączy (np hosting, serwery, obsługa, programowanie, strony itp) Zanim trafiłem na firmę Sixwishlist korzystałem z livenet bo było najtaniej i nie miałem zbytnich wymagań, po wielu latach gdy apetyt wzrósł zacząłem szukać innych hostingów. Z wielu korzystałem bardzo krótko (tzw próba na około 14dni), zahaczyłem na dłużej w mintshost, cal, castpol, ovh i jeszcze parę innych (kolejność przypadkowa - nie pamiętam chronologii i wszystkich nazw, to nie istotne). Na niektórych z nich miałem bardzo wielkie problemy, gdzie kończyło się to z natychmiastową blokadą stron. W Sixwishlist mam najlepszą obsługę, jakiej do tej pory nie miałem. to co MUSIAŁEM zrobić sam u innych oni (Tomek i nie tylko) robili to z pasją, grzecznością, wielką cierpliwością, wyrozumiałością i profesjonalizmem i to bez dodatkowych opłat (jak to jest u innych). Jestem trochę upierdliwym człowiekiem, drożę temat aż do skutku ale też jestem wyrozumiały na bycie człowiekiem (popełnianie błędów). Trafiłem do Sixwishlist dzięki poleceniu i nie żałuję. Potrzebowałem pomocy, znalazłem ją tutaj na forum i stąd dostałem polecenie. Korzystam do dziś od grudnia 2014. Choć były różne sytuacje dość ciężkie, przy których w innych firmach NIC bym nie zdziałał lub musiałbym zapłacić słone pieniądze to tutaj jestem traktowany przyjaźnie i bez zdzierania "ostatniej koszuli" ze mnie Reagują szybko lub błyskawicznie w zależności od sytuacji czy coś jest na tzw "zapalenie płuc" czy za chwilę. Wystarczy zapytać a oni świetnie doradzą, na prawdę nie "gryzą", nie wstydzę się, że czegoś nie wiem, piszę, pytam, formułuję pytania tak jak umiem i czuję, bo nie znam języka IT. Reasumując. Sixwishlist jest nastawiona na klienta nie na kasę, jak w większości firm. To nowy, całkiem inny standard usług, do których wiele firm nie dorosło.
 2. Obsługa VPS - pomocy

  Dziękuje bardzo wszystkim za zainteresowanie i chęć pomocy. Szczególnie dziękuję za pomoc @RafoX i to za niewielkie pieniądze. Szybko, sprawnie i uczciwie, ma dużą wiedzę, pasjonata. Polecam każdemu kto ma niewielką wiedzę lub żadną i potrzebuje fachowca. Widzę, że każdy ma punkty - warto przyznać punkty za pomoc ale nie wiem gdzie i jak to zrobić
 3. Obsługa VPS - pomocy

  Jeszcze aktualne. Zbieram oferty
 4. Obsługa VPS - pomocy

  Witam serdecznie. Mam serwer VPS (poprzednio wirtualne hostingi - więc większa wiedza była zbędna ) ale nie znam się na tyle aby temat ogarnąć. Szukam pomocy fachowca, który ma wiedzę na temat obsługi VPS, Panelu HyperVM (SSH) czy PuTTY, full DA (admin, reseller, użytkownik) itp do instalacji potrzebnych składników typu PHP, MySQL itp tak, aby można było wgrać Wordpressa przez FTP i potem normalnie jak przy hostingu obsługiwać.
×