Skocz do zawartości

killym

Użytkownicy
 • Zawartość

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O killym

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  none
 • Imię
  piotr
 • Nazwisko
  s
 1. Poszukuję hostingu reseller (DA).

  Czy ktoś szanowny oświeci mnie dlaczego w usługach Vps jest taki rozstrzał cenowy? Nie podając nazw firm (wszystko dostępne na stronach), 1. 30 gb ssd/ 300 GB Transfer 2x2Ghz +2gb gwar. ram DA we własnym zakresie - 600 rok 2. 50Gb/ Unl transfer 2x2.5 Ghz + 3Gb gwar ram - 260 zł/rok 3.30 Gb ssd/ 1TB transfer 1 GB gwar - 730zł/rok. Czy miałbym czego się ustrzegać? Interesuje mnie konto reseller i po roku przejście na Vps wraz z DA. Czy powinienem sugerować się zależnością pomiędzy kontem reseller i Vps aby zostać przy jednej firmie, czy też samo przenoszenie stron z servera na server odbywa się w miarę bezboleśnie?
 2. Chodzi o to że uważam iż zdecydowana większość moich klientów nie bedzie miała pojęcia 99% zagadnień związanych z hostingami/serverami itp. Dla każdego więc będę musiał wykupić konto,ew. skonfigurować - zrobić wszystko. Pomyślałem że skoro docelowo będę to robił wiele razy, dlaczego nie wykupić większego planu hostingowego i odsprzedawać miejsce/konta, niż za każdym razem tworzyć nowe, które klient wykorzysta w 5-10%? Jakie są minusy?
 3. Witam, czy jeśli większość użytkowników na danej stronie będę miał z Irlandii, to czy jest sens umieszczać stronę na polskim hostingu? Jak ma się to do wyników wyszukiwania? Otwieram działalność, będę sprzedawał strony internetowe i porzebuję wykupić hosting reseller lub vps z da. Problem w tym że lokalne usługi są droższe i mało konkurencyjne w stosunku do polskich/uk. Mam też 2 zlecenia w polsce więc to działa również w drugą stronę. Sam czas dostępu uważam za pomijalny, większość będą to mniejsze sklepy, strony wizytówki. Proszę o wybaczenie mi możliwych "oczywistych" pytań, dopiero się wdrażam . Pozdrawiam, Piotr.
×