Skocz do zawartości

zapytanie

Użytkownicy
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

1 obserwujący

O zapytanie

 • Ranga
  Czasami na forum
 1. Domena - Gdzie kupić?

  Ja wykupuję w forpsi. Tanio i bezproblemowo.
 2. Zdecydowanie polecam sixwishlist. Bajka.
 3. Jaki system na Netbooka

  Albo debian testing albo oparty na nim sparky linux.
 4. Prośba o wycenę laptopa

  Zapodaj wpis na nhl.pl. Wycenią a i może kupiec się jakiś znajdzie.
 5. Składanie komputera

  Do monitora dołóż 200 zł i bierz IPS-a.
 6. Na razie to tutaj bezpodstawnie oskarżono Tomka. Widać że rozszerza się krąg który chciałby wyeliminować sixwishlist.com z gry, mówiąc kolokwialnie. A najciekawsze że nikt nic nie może konkretnego zarzucić. No bo niby co? Usługi działają niezawodnie, parametry wysokie, ceny niskie, pomoc niesamowita. Trudno nie odnieść wrażenia że część tego forum nie dorosła do standardów które reprezentuje Tomek i jego firma.
 7. Oczywiście że widać różnicę. Teraz jest zdecydowanie gorzej pod każdym względem. Lepiej było 7 lat temu ale jeszcze lepiej było 20 lat temu. To są fakty.
 8. Dobry hosting?

  Pytam z ciekawości. A czemu się wycofałeś z sixwishlist.com? Coś nie grało?
 9. Dobry hosting?

  Przeniosłeś strony z sixwishlist.com do dhosting.pl?
 10. Tak, to jest zastanawiające. Tym bardziej że temat znajdował się w dziale o nazwie INFORMACJE OD FIRM HOSTINGOWYCH. Być może komuś przeszkadza korzystna i ciekawa oferta firmy sixwishlist.com.
 11. Rzeczywiście firma robi wrażenie i sprawia że klient jest zadowolony z usługi. Kieruję tu słowa uznania i podziękowania szczególnie dla Tomka. A korzystając z okazji wszystkim zyczę błogosławieństwa BOŻEGO w 2015 roku. Pozdrawiam.
 12. [dyskusje] Hekko.pl

  I ma prawo złożyć wniosek o zwrot. Przy odmowie można mówić o przywłaszczeniu.
 13. [dyskusje] Hekko.pl

  Art. 284 Paragraf 1 Kodeksu Karnego § 1. Kto przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą lub prawo majątkowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Kto przywłaszcza sobie powierzoną mu rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. § 3. W wypadku mniejszej wagi lub przywłaszczenia rzeczy znalezionej, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 4. Jeżeli przywłaszczenie nastąpiło na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.
 14. [dyskusje] Hekko.pl

  Firma Hekkonet jest zobowiązana do zwrotu czyli musi oddać wpłacone [i niewykorzystane] przez klienta pieniądze, nie może tych pieniędzy przywłaszczyć. ABC Prawa – Osoba fizyczna a osoba prawnahttp://szulikowski.blog.onet.pl/2012/04/06/abc-prawa-osoba-fizyczna-a-osoba-prawna/
 15. [dyskusje] Hekko.pl

  http://www.gofin.pl/17,2,145,102632,zwrot-pieniedzy-gdy-konsument-rezygnuje-z-uslugi.html
×