Skocz do zawartości

Adam Linxdatacenter

Firma
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Adam Linxdatacenter

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Linxdatacenter
 • Imię
  Adam
 • Nazwisko
  Wytrykowski
 1. serwer vps w chmurze

  Może to rozwiązanie pomoże w realizacji projektu? www.pl.linxdatacenter.com/node/818
 2. Kolokacja 200W

  Chętnie przygotujemy ofertę jeżeli jeszcze temat aktualny.
 3. [Dyskusje] Oktawave.pl

  Prawda jest taka że wszyscy szukają jak najtańszej chmury i bezpiecznej. Prawdziwa chmura musi stać w dwóch obiektach DC musi być połaczona dwoma niezależnymi łaczami musi posiadac dobrej klasy dyski, i drogie oprogramowanie. Dobrze zrobiona chmura kosztuje setki tysięcy złotych. Mało jest firm w Polsce które mogą pozwolic sobie na taką inwestycję na start. Dobrze zrobiona chmura jest naprawdę bezpieczna. Ale również musi kosztować. Dlatego dobre rozwiązania kosztują i są dedykowane raczej dla klientów z zasobnym portfelem. Albo ujmę to inaczej takich których stać na bezpieczeństwo. Posiadamy usługę chmury w naszej firmie ale nawet nie porównujemy naszego rozwiązanie z innymi firmami. To nie ten poziom sprzętu i licencji. Pojęcie chmury w Polsce jest bardzo rozległe i modne ale za każdym razem oznacza inne rozwiązanie. Dlatego warto pomyśleć czy chcemy korzystać z taniej usługi czy bezpiecznej.
 4. Data center na świecie.

  Nie posiadamy kalkulatora na stronie gdyż musiały by być cztery. Dla każdego naszego obiektu oddzielny. Klientom zainteresowanym usługami wysyłamy cennik podstawowy, jednocześnie jesteśmy elastyczni do potrzeb klientów. Zapraszam do kontaktu bezpośredniego.
 5. Kolokacja koparki litecoinów

  U nas w Linxdatacenter stoi jedna koparka na podobnym stojaku i możemy przyjąć kolejne. Równiez mamy klienta który posiada koparki rakowe z obciążeniem na szafę 15kW. Nie boimi się takich mocy.
 6. Data center na świecie.

  Linxdatacenter posiada jeden obiekt w Warszawie 1400m2 oraz w Tallinie 600m2, Moskwie 2500m2 i Sankt Petersburgu 2500m2. Wszystkie połaczone własną siecią. W Warszawie i Petersburgu postawione są dwie niezależne chmury.
×