Skocz do zawartości

Saurez

Użytkownicy
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Saurez

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Zabezpiecznie folderów VPSa hasłem

  Spróbuję jeszce raz. Aby usunąć tą grupę Jail wystarczy w pliku usunąć wprowadzone zmiany + wpisać komendę na usunięcie w putty?
 2. Zabezpiecznie folderów VPSa hasłem

  Wszedłem na WinSCP, połączyłem się, nic nie dało, można było wyjśc ze swojego katalogu. Jakieś pomysły?
 3. Zabezpiecznie folderów VPSa hasłem

  Pisząc "voila" co miałeś na myśli?
 4. Zabezpiecznie folderów VPSa hasłem

  Jak ich zamknąć? Z panelu VPSa, czy jakąś komendą?
 5. Zabezpiecznie folderów VPSa hasłem

  Rozwin swoją myśl. Nowy jestem w tych sprawach. Jak to w ogóle zrobić?
 6. Witam. Istnieje możliwość zabezpieczenie wszystkich folderów VPSa hasłem? Ja jako root chciałbym mieć wyłączoną koniecznosc wpisania hasłem, ale np. stworzyłem konto pewnej osobie, ona oczywiście nie może wejsć do folderu roota, ale chciałbym zabezpieczyc pozostale foldery dla pewności, bo kilka osób edzie korzystało z VPSa.
 7. A jeszcze małe 2 pytanka odnośnie Non-profit licencji: Oni sprawdzają czy te 32 slosty są zapełnione, czy można zrobić czystego TS'a i od razu wysłać podanie o licencję? 2. Nawet wstawienie tabelki dobrowolnej wpłaty na VPSa np. w temacie przekreśla możliwosć uzyskania licencji NP?
 8. To oni nie sprawdzają co jakiś czas ponownie tak jak w przypadku rejestracji?
 9. Umiem czytać, tylko czy to jest stała oferta.
 10. A to aż tak ciężko ją dostać? Znasz może powody, dla których ich nie otrzymały? No tak, zabrałbym z OVH to: http://www.ovh.pl/vps/vps-classic.xml ale pytanie, czy to jest próbny jakiś VPS na określona ilość czasu?
 11. A firma webh.pl z najtańszą ofertą VPSa nie była by lepsza w tej cenie? W zasadzie zamierzam płacić miesięcznie, więc różnicy to nie zrobi pod względem ceny, ale ten VPS mógłbym nawet jeszcze na coś innego wykorzystać, więc która się bardziej opłaca oferta?
 12. Mogę w dowolnej chwili zmieniać ilość slotów?
 13. Witam wszystkich. Za niedługo zamierzam uzyskać licencję NON-PROFIT dla TeamSpeak'a 3. Potrzebuję dobrego VPS'a i znalazłem dobrą ofertę na mintshost.pl mianowicie oferta VPS Mini w dobrej cenie i jeszcze z kodem rabatowym 30%: https://www.mintshost.pl/vps.php. Wystarczą te parametry aby utrzymać 512 slotowy TeamSpeak 3? Cóż, 512 slotów nie zostanie zapełnione, jednak do 100 slotów raczej, jednak chcę wiedzieć czy utrzymałby te maksymalnie 512 slotów. I małe pytanko odnośnie licencji NON-PROFIT: Istnieje możliwość rozdzielenia slotów dla innego TS'a? Dla siebie bym zostawił np. 100 slotów, a resztę bym komuś dał. Istnieje coś takiego?
×