Skocz do zawartości

haxioor

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O haxioor

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Wiadomości wysyłane do spamu VPS

  Nie, korzystam jedynie z usługi VPS, oraz serwera DNS. Hostname został dzisiaj zmieniony na domenę, którą posiadam. Jednak nadal czyta stary hostname. //edit Poradziłem sobie z większością problemów natomiast pozostał jeden, którego za nic nie umiem rozwiązać, a mianowicie problem z DKIM
 2. Wiadomości wysyłane do spamu VPS

  No więc tak... Według mail testera: Niestety nie wiem jak mam dodać ten rekord ze względu, że kiedy próbuje dodać to jako nazwę dodaje mi moją domenę. Także z tym mam problem. Dodatkowo mam problem z DKIM: Pomimo, że rekord jest dodany, ale być może jest on dodany źle:
 3. Wiadomości wysyłane do spamu VPS

  Gdzie mogę sprawdzić komunikat? Bo jeśli chodzi o wiadomość nic nie dostaje dlaczego.
 4. ---- podwojenie tematu do usunięcia ----
 5. Witam, posiadam domenę wraz z certyfikatem SSL i mam taki problem, że podczas wysyłania wiadomości do kogoś trafia ona do spamu. Wcześniej podczas korzystania z hostingu na futurehost wszystko było okej. Takie rzeczy zaczęły się dziać po przejściu na VPS.
 6. VPS i DNS

  Mam taki problem, źe posiadam VPS, oraz serwer DNS na webh natomiast domenę posiadam na ovh i mam problem z podpięciem domeny pod mojego VPS. Chciałbym dowiedzieć się jak ustawić serwer DNS i jak zmienić DNS'y na ovh, aby wszystko działało jak należy.
 7. Zapytanie o VPS

  Lokator jakbyś mógł mi napisać tak +/- ilość osób na najlepszych kodekach .
 8. Witam, otóż chciałbym zapytać Was o opinie dotyczące VPS'a OVH Classic1, ponieważ chciałbym postawić na nim serwer TS3. Chciałbym wiedzieć także ile +/- slotów taki serwer mógłby mieć. Pozdrawiam.
×