Skocz do zawartości

gnum.pl

Użytkownicy
 • Zawartość

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Wszystko napisane przez gnum.pl

 1. Ja zawsze polecam lh. Super stosunek do ceny. Dla zainteresowanych kod rabatowy 20% LH-20-10026
 2. Zlecę prostego, lekkiego cmsa wraz z dodwarka wpisów i komentarzy do całej grupy blogów opartych na tym cmsie. Specyfikacja dodawarki: http://gnum.pl/SPECYFIKACJA-DODWARKI.docx Pozdrawiam Retop.pl Miłosz Gądziak Masanów ul. Młynik 3 63-405 Sieroszewice
 3. Jak w temacie Zlecę całe oskryptowanie niezbędne do wdrążenia w serwisie gnum.pl hostingu i certyfikatów ssl. W skład zlecenia będzie wchodzić również pomoc przy wdrążeniu skryptów w serwisie z programistą odpowiedzialnym za obsługę serwisu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt w celu ustalenia pełnej funkcjonalności i ceny. Pozdrawiam Miłosz Gądziak ReTop.pl Masanów ul. Młynik 3 63-405 Sieroszewice NIP 6222559403
 4. Jak w temacie. Poszukuje osoby, która napiszę dla mnie autorski mini blog wraz z dodawarką. Chodzi o coś bardzo lekkiego ale według moich wytycznych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na Priv w celu ustalenia szczegółów. Pozdrawiam Miłosz Gądziak ReTop.pl Masanów ul. Młynik 3 63-405 Sieroszewice NIP 6222559403
 5. Dzień dobry, To nie są normalne praktyki w serwisie gnum.pl. Wszelkie tego typu zaistniałe sytuacje są traktowane poważnie i zapewniam, że jakiekolwiek pomyłki w serwisie w odpowiedni sposób opisane (np. jak w powyższym poście) są rozpatrywane zawsze na korzyść klienta - jeśli ma rację. Tak więc jeśli zostały pobrane pieniądze w takich okolicznościach to proszę o kontakt a zwrot zostanie dokonany. @atmosfera W naszym serwisie nie ma łapanek za 0 zł. Cena odnowienia domen jest na takim poziomie od wielu lat i każdy klient dostaje 3-krotnie powiadomienie, że domena wygaśnie. Powyższy przypadek zostanie wyjaśniony.
 6. Domeny funkcjonalne czy są gorsze?

  Jeśli chcesz postawić serwis, forum, sklep itp. to są gorsze chociażby dlatego że przywykliśmy do "czystych " .pl i nawet jak będziesz miał ciekawą domenę net.pl a ktoś kupi taka samą .pl to wiele osób przez pomyłkę będzie wchodzić na .pl
 7. Koszt takiej domeny zależy od tego za ile właściciel będzie chciał ją sprzedać.
 8. Gnum.pl problemy z rejestracją

  Proszę podać na priv nazwę konta lub nazwę domeny. Stosunkowo niedawno został prowadzony nowy serwis. Wszelkie problemy techniczne, które są zgłaszane poprzez @ są realizowane na bieżąco.
 9. Poszukuje programisty z bardzo dobrą znajomością EPP NASK, który poprawi błędy i dopracuje system rejestracji domen - ewentualnie napiszę go od podstaw. Budżet 10-15 tys. -- Pozdrawiam Miłosz Gądziak ReTop.pl - Miłosz Gądziak NIP: 622-255-94-03 e-mail: biuro@retop.pl ReTop.pl
 10. Gnum.pl

  Raczej dlatego, że na 20-30 niezadowolonych klientów jest 3 tys. klientów całkowicie bezawaryjnych. Tylko niestety mentalność ludzka jest taka, że zadowolony klient nie napisze na forum a jeśli napisze to dlatego, że jest to szeptanka (oczywiście nie zawszę) Druga sprawa z 20-30 klientów spora część to ludzie, którzy po braku kontaktu przez klika h potrafią straszyć policją, sądem itp bo... 12 zł na rejestracje domeny nie zostało dodane do portfela bo wysłał potwierdzenie godzinę temu, nie dochodzi link aktywujący transfer bo... okazuje się, że adres@ u starego rejestratora jest informatyka, który rejestrował domenę 6 lat temu i dawno go nie ma w Polsce, bo prywatne dnsy nie działają bo są tak skonfigurowane, że nie mogą działać. Oczywiście nikt nie jest bez winy i też zdarza się u nas jakieś niedopatrzenie lub przepełniona skrzynka, ale jeśli nie odpisujemy w przeciągu max 12h to najprawdopodobniej nie otrzymaliśmy wiadomości.
 11. Gnum.pl

  W gnum odnowienie na 2 lata kosztuje 98.40 brutto. W przypadku cefek było drożej dlatego że domena była w kwarantannie.
 12. Strona a'la kwejk. Czy warto?

  W głównej mierze bazowałem na FB. W tematyce sportowej a konkretnie o sportach chwytanych przy Fanpage 3tys fanów ruch przy jednym memie spokojnie osiągał 1-5k uu. Nie wspominając już, że niektóre memy miały nawet po 200 udostępnień.
 13. Strona a'la kwejk. Czy warto?

  Ja posiadałem dwa takie serwisy jeden taki typowy kewjk i jeden o tematyce sportowej. O wiele łatwiej było sprowadzić ruch na tematykę sportową. Standardowych kwejków jest sporo. Widać, że teraz są modne demoty sportowe, patriotyczne, motoryzacyjne itp.
 14. Jaki serwer zamiast home

  Ja również polecam lh.pl W sumie to jak do tej pory to najlepiej właśnie z nimi układa się współpraca od dobrych 5 lat.
 15. Im więcej treści tym więcej możesz mieć wejść na tzw długi ogon. Ważne aby treść była wartościowa dla użytkowników i nie robioną sztucznie pod seo bo to już dość dobrze jej rozpoznawane przez google.
 16. Najtańsza domena .net - dzie kupić?

  Płatny transfer w domenach globalnych to standardowa procedura. Z tym, że transfer ten odnawia domenę.
 17. Najlepiej skontaktować się ze specjalistą i po konkretnej rozmowie ustalić cel strony oraz grupę odbiorców i dopiero wtedy szukać słów kluczowych.
 18. Gnum.pl

  Niestety wpadki mniejsze lub większe są nieuniknione w każdej firmie. Pozostaje tylko uczyć się na błędach i eliminować je. Na stronie od dawien dawna nie ma podanego nr telefonu a jedynie adres email a to jest jednoznaczne z tym, że pomoc telefoniczna nie jest prowadzona.
 19. Gnum.pl

  Witam, Wszelki brak kontaktu poprzez pocztę email był spowodowany wyłącznie atakami konkurencji/hekerów/osób trzecich (kimkolwiek te osoby były). Serwis miał spory problem z pocztą wychodzącą o czym się dowiedzieliśmy dopiero po około miesiącu gdy otrzymaliśmy informacje na fb od kilku klientów. Z naszej strony odpowiedzi na wiadomości email były wysyłane nie później niż po kilku godzinach od otrzymania zapytania. Nigdy nie zostawiamy wiadomości bez odpowiedzi dłużej niż 24h. Jeśli z jakiś względów odpowiedź nie dotarła to oznacza, że albo nie otrzymaliśmy zapytania albo z wyżej wymienionych powodów nie dotarła za co serdecznie przepraszam. P.S Nie jest to firma jedno osobowa.
 20. lh.pl dobry i stabilny. Cena tez nie zwala z nóg.
 21. Jak przenieść domenę Z ovh.pl? Wniosek o authinfo

  5 sierpnia dwa parametry ulegną zmianie. 1. Stan BLOCKED z obecnych 15 dni do 30 dni 2. Transfer przed wygaśnięciem 6 dni na 0 dni
 22. hrd - brak możliwości przedłużenia domen

  Z hrd jest ok. NASK miało wczoraj kilka h problem. Chyba, że kupujesz domen .pl przez hrd to jedno z drugiego wynika.
 23. Kto kupi home.pl ? Wasze opinie

  Niedawno home.pl kupiło udziały w az a teraz idzie pod młotek... Może allegro kupi
 24. Hurtowa rejestracja domen

  HRD to bardzo solidna firma ale aby zejść poniżej 45 zł netto za domenę trzeba mieć ponad 450 domen a to sporo. Pomijając fakt, że jest co najmniej kilkanaście firm które w detalu mają lepszą cenę.
 25. Cesja domeny .pl

  A gdzie tam. Klient tak zadowolony że musiał esej napisać
×