Skocz do zawartości

dalback

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O dalback

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Hosting pod serwis z anonsami

  @marekxbx pisałem z Twoim BOKie odnośnie tych Waszych VPSów. Jedno mnie tylko martwi, a mianowicie ograniczenie pojemności dysków SSD. Maksymalny pakiet obejmuje 240 GB, a jak wiadomo zdjęcia i trochę filmów (które również mogą się pojawić w profilu anonsów) może nie być wystarczające przy takiej pojemności...a jak późniejsze migrację to znaczy z VPSa na np. chmurę ?
 2. Hosting pod serwis z anonsami

  Witam Zapotrzebowanie jest na serwer pod serwis z anonsami towarzyskimi typu odloty czy roksa. Projekt dopiero rusza więc i wymagań nie mam dużych ale potrzebuje czegoś pewnego, stabilnego i bezproblomwego w obsłudzę. Z czasem możliwość migracji lub powiększenia parametrów. Tutaj pytanie do Was: 1. Startować z VPSem ? jeśli tak to jaki i gdzie ? 2. Może chmura i płacić za wykorzystanie zasobów? Poproszę o porady i pomoc w tej materii. Pozdrawiam D.
 3. Niechciane przekierowanie 301

  Panowie właśnie wyczytałem że 301 nie jest widziana jako reffer więc Wasze przykłady nie zadziałają. Jesteście pewni że to w taki sposób powinno działać bo testuej wszystkie możliwości i 301 cały czas funkcjonuje. wykorzystałem sposób opisany tutaj http://www.novia.net/~tomcat/HowTo/domainrestric.html ale również nie działa.
 4. Niechciane przekierowanie 301

  Panowie zgodnie z Waszymi zaleceniami dodałem regułę do isteniejących już wcześniej ustawień. Obecnie treść pliku wygląda następująco: # BEGIN WordPress <IfModule mod_rewrite.c> RewriteEngine On RewriteBase / RewriteCond %{HTTP_REFERER} zladomena\.pl [NC] RewriteRule (.*) http://zladomena.pl/$1 [R=301,L] RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L] </IfModule> # END WordPress (W miejsce zładomena.pl oczywisćie jest ten właściwy adres ) Problem nadal funkcjonuje. Jakieś inne rozwiązania ?
 5. Niechciane przekierowanie 301

  Po wgraniu reguły jak wyżej problem powinnien znikąć od razu ? Pytam bo po wprowadzeniu reguł nadal działa te przekierowanie.
 6. Witajcie, Problem polega na tym, iż nieznana mi osoba ustawiła przekierowanie 301 z głównego adresu "niechcianej" domeny na mój główny adres domeny. Sprawdziłem gdzie domena jest zaparkowana więc mógłbym zgłosić ten proceder do dostawcy ale jest 22:00 a jutro święto, następnie sobota i niedziele, a potrzebuje uzyskać rozwiązanie na cito. Jak rozwiązać problem ? Jakieś propozycje ? Pozdrawiam
×