Skocz do zawartości

twoje_forum

Użytkownicy
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O twoje_forum

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. kilka domen .pl

  No jak targrolny.pl oraz pokojesarbinowo.pl jest zbytkiem to gratulacje ;-) to były moje ostatnie domeny do wyceny i myślę że większość osób tak myśli .
 2. kilka domen .pl

  Mam rozumieć zatem iż osoby proszące o pomoc w wycenie domeny na tym forum to osoby bez ciekawych domen warte ok 0-12 zł max za domenę. Może bez sensu jest w takim razie ten dział ? lepiej wywalić go bo co prośba o wycenę to piszą te same osobę nic nie warte, warte 0zł warte 10 zł itp bez sensu ten dział a w nim piszą osoby nie znające się na temacie wyceny domen.
 3. kilka domen .pl

  Czytałem to forum długo i co ciekawe nie znalazłem domeny którą byscie ocenili jako ciekawą
 4. kilka domen .pl

  Wyceniasz na tyle każdą domenę z osobna czy za wszystkie razem. Prosił bym jeszcze o odpowiedź na drugie moje pytanie tzn gdzie najlepiej wystwić te domeny na sprzedaż.
 5. kilka domen .pl

  Witam Prosił bym Was o pomoc w wycenie kilku domen które zakupiłem całkiem niedawno za jakies tam pieniądze z racji tego że wydały mi się ciekawe. 1. hotel-kielce.pl 2. osrodkijezdzieckie.pl 3. pokojesarbinowo.pl 4. rolne24.pl 5. targrolny.pl Proszę również o pomoc gdzie najlepiej zamieścić informacje o sprzedaży domen ( serwisy tematyczne ? czy lepiej wysyłać wiadomości do firm z branży ? )
 6. Wycena domeny mypomozemy.pl

  Witam Prosił bym o wycenę domeny mypomozemy.pl która istnieje już kilka lat i pasuje do serwisu o kazdej tematyce, teraz jest forum a wcześniej była strona firmowa
 7. Witam Prosił bym o wycenę domeny mojogrodeczek.pl była kupiona pod sklep ale niestety sklep nie ruszy więc szkoda jej a myslę pod sklep z artykułami ogrodniczymi lub forum czy blog o tematyce ogrodniczej super temat.
 8. Wycena domeny mojeoponki.pl

  Witam Prosił bym o wycenę domeny mojeoponki.pl była kupiona pod sklep ale niestety sklep nie ruszy więc szkoda jej a myslę pod sklep z oponami super temat.
 9. Sprzedaż Domeny gdzie?

  Proszę o informacje gdzie najlepiej dac ogłoszenia o sprzedaży kilku domen, miały byc na nich sklepy tematyczne ale niestety zmiana planów a sa fajne więc szkoda mi ich.
 10. Cena sprzedaży domeny

  Nie ustaliłem ceny patrząc na obroty - po prostu przytoczyłem je i to wszystko. Co do odebrania to nie uważam by to mogli zrobic bo nazwa do dziś nie jest zastrzeżona a i ja mogę tą domenę mieć dalej i mogę nawet zmienić tematykę. Na bloku zainstalowanym na tej domenie nie prowadzę sprzedaży bo firmy są handlowe, zamieszczam tylko informacje o tych firmach czerpiąc informacje z centrum prasowego tych firm. Co do PR to nie ma znaczenia bo ona bardziej jest do sprzedaży jako marka dla obecnej firmy a nie PR i linki. Ona ma ok 1-2 tyg
 11. Cena sprzedaży domeny

  Witam Proszę o pomoc jako że jesteście doświadczeni w tych sprawach. Mianowicie parę dni temu nastąpiło połączenie kilku firm w jedną, jak się o tym dowiedziałem dokonałem zakupu i rejestracji domeny z końcówką .pl Dziś otrzymałem wiadomość od swojedo rejestratora iż holding chce odkupić tą domenę. Roczny obrót holdingu to ok 500 mln euro a w Polsce myślę iż jest to ok 300 mln zł. Jaką kwotę można zaproponować takiej firmie za domenę ? za pewne jest ona bardzo cenna dla nich i przy takim obrocie rocznym stać tą firmę na wysoką kwotę.
×