Skocz do zawartości

sh4kr

Użytkownicy
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O sh4kr

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Ehh Panowie rozgadaliście się Chyba moja wiedza i umiejętności są zbyt małe, żeby to ogarnąć.
 2. Dzięki dzięki za jakieś wskazówki Niestety Plugin nie spełnia moich oczekiwań do końca. Coś spróbuję sam zrobić, a jeśli nie to chyba będę musiał to komuś zlecić @Fizyda dzięki również za pomoc, jak coś to będę się odzywał. Co do tego gdzie miałoby to funkcjonować, to w dowolnym miejscu na stronie, tak więc widgety odpadają.
 3. Cześć! Chciałbym wdrożyć coś takiego na mojego Wordpressa a mianowicie chciałbym na stronę główna (gdzieś w szablonie) wstawić rozwijaną listę kategorii. Ale to nie wszystko Po wybraniu kategorii, w drugiej liście obok żeby "w locie" pobrały się podkategorie tejże kategorii i się wyświetliły. Da się coś takiego zrobić? EDIT: Chodzi o to że mam taki kod: Wybierz Kategorię: <select> <option value="1">Kategoria X</option> <option value="2">kategoria Y</option> <option value="3">kategoria Z</option> </select> a nastepnie jej podkategorię: <select> <option value="1a">Podkategoria Kategorii X</option> <option value="2a">Podkategoria Kategorii Y</option> <option value="3a">Podkategoria Kategorii Z</option> </select> Czyli wygląda to tak: A chciałbym, żeby Wordpress sam generował między znacznikami <select> listę Kategorii a później (po wybraniu kategorii) listę podkategorii. Mam nadzieję, że nie pogmatwałem EDIT2: Okej znalazłem coś co wyświetla listę kategorii na Wordpressie jako dropdown list. <form action="<?php bloginfo('url'); ?>/" method="get"> <?php $select = wp_dropdown_categories('show_option_none=Select Category&show_count=1&orderby=name&echo=0&selected=6'); $select = preg_replace("#<select([^>]*)>#", "<select$1 onchange='return this.form.submit()'>", $select); echo $select; ?> <noscript><input type="submit" value="View" /></noscript> </form> Teraz jeszcze jak dorobić do tego listę podkategorii w osobej liście i przycisk "Pokaż" / "Wyświetl Post"?
 4. @up Dziękuję za szybkie odpowiedzi, skrypt działa, jednak jest jeden problem. Tzn. czy można zrobić coś takiego, że po wpisaniu danych do formularza, klikając przycisk "wyślij" otwiera się strona i dopiero z tamtej strony da się przejść do strony gdzie zostaną zaprezentowane wyniki?
 5. Witam! Moi drodzy, jako że w PHP jestem totalnie zielony, chciałbym się dowiedzieć jak zrobić coś takiego. Mam podstronę "Formularz.html" na której (jak łatwo się domyślić) jest formularz. Chciałbym pobrać z niego dane wprowadzone przez użytkownika, a w momencie naciśnięcia przycisku "prześlij" przekierować tego użytkownika na podstronę gdzie wyświetlą mu się te dane. Jak to można zrobić? Da radę w tylko w PHP? Pomoże ktoś? Pozdrawiam, sh4kr
 6. Prosta rzecz na stronie w PHP.

  Teraz jest ok, nie wyrzuca błędu. Jednak po wpisaniu maila, nie dostaje nic na maila. Zastanawiam się czy nie trzeba tam gdzieś jeszcze dopisać z jakiego maila to ma być przesłane. EDIT: Bo wychodzi jakbym sobie sam maila wysłał, ze swojego maila tylko przez formularz na zewnętrznej stronie.
 7. Prosta rzecz na stronie w PHP.

  Dzięki za kod. Wrzuciłem to do pliku index.php i wyrzuca mi błąd w linii if(empty($email) { O co chodzi z tymi headerami? Sorry, troche jestem zielony w te kolcki.
 8. Cześć! Potrzebuję pomocy. Poszukuję skryptu, który pozwoli wykonać pewną rzecz. Mianowicie mam na stronie pole "Podaj e-mail" po podaniu uzupełnieniu tego pola i kliknięciu "Wyślij" chciałbym, aby na ten e-mail została wysłana wiadomość (stała - czyli taka sama dla każdego kto podaje email). Czy ktoś powie mi jak to zrobić? Albo czego szukać w Google? Dzięki za pomoc!
 9. Witam! Poszukuję skryptu PHP na stronę, który po podaniu Imienia, Nazwiska oraz maila (użytkownika) wyśle mu jakąś wiadomość (powiedzmy coś w stylu aktywacji konta) np. "Witaj w naszym serwisie". Mówię od razu to nie jest rejestracja użytkownika tylko bardziej subskrypcja, przesłanie maila. Pozdrawiam! sh4kr
 10. Witam! Mam pewne pytanie odnośnie iframe. Jak wiadomo wczytuje on określoną część danej strony na mojej stronie i dopiero trzeba paskiem przesunąć ją sobie, więc moje pytanie brzmi: Czy da ustawić się tak iframe, żeby wyświetlał mi konkretną część wczytywanej strony? Pozdrawiam! sh4kr
 11. Tylko niestety nie jestem wlaścicielem strony B, wiec nie da rady
 12. @likufanele Chciałbym scenariusz B no nic będę kombinował, a jak coś to się odezwę tutaj jak to zrobić. Dzięki
 13. Witam! Chciałbym zrobić coś takiego: <obrazek> Czyli jest jakaś strona (strona B) i ma formularz "Podaj imie" (wiadomo przycisk submit, też) i ja mam swoją strone (strona A) i też ma formularz "Podaj imie" i chciałbym, żeby dane z formularza z mojej strony (A) były przesyłane do formularza strony B. Chyba dosyć jasno napisałem Czy da się w ogóle takie coś zrobić? Pozdrawiam i liczę na pomoc!
 14. Cześć! Mam do Was ogromną prośbę/pytanie. Otóż, poszukuję jakieś skryptu lub wtyczki (np. do WP/Joomla/MyBB itp. [z tych 3 z naciskiem na WP, na MyBB tez można by pokombinować...]), który pozwoli na: - rejestracje użytkowników, - użytkownik będzie mógł podać kod dzięki czemu do jego konta zostanie dodana pewna ilość punktów lub $$ I to są głownie dwie cechy skryptu/wtyczki potrzebuję. Fajnie jakbyście coś pomogli, podsunęli. Dziękuję z góry i czekam sh4kr
×