Skocz do zawartości

PrzemekLU

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O PrzemekLU

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Serwer VPS pod serwer gry i forum

  W tym rzecz, dlatego tak bardzo zależy mi na lokalizacji w Warszawie.
 2. Serwer VPS pod serwer gry i forum

  Od pierwszego adresu ip nie wysyła i odbiera mi pakietów, dla drugiego mój ping to 55ms. Ciekawi mnie, jak wygląda sytuacja z Globalnetwork, bo jeśli ping będzie poniżej 30ms, to raczej zdecyduję się na ich serwer. Dziwne, bo do Poznania, do serwera Biznes-Host, mój ping to 30.
 3. Serwer VPS pod serwer gry i forum

  Zależy mi na jak najniższym pingu, a z tego co mi wiadomo, lokalizacja jest za to odpowiedzialna. Oferta UltimaHost.pl wydaje się być w bardzo korzystna, ale czy na pewno nie zachodzi tu zjawisko oversellingu? Parametrzy przebijają nawet droższe serwery konkurencji. Można gdzieś znaleźć przykładowe ip serwera z oferty Glovalnetwork i UltimaHost?
 4. Serwer VPS pod serwer gry i forum

  Niestety, ale tak jak wspomniałem, chciałbym zmieścić się w budżecie 50zł miesięcznie. Nie mam też możliwości zapłaty z góry za rok. Mimo że oferta jest ciekawa, wolałbym serwer z lokalizacją Warszawa. Zastanawia mnie jeszcze "port 20 Mbit". Czy to odpowiednia wartość i czy istnieje możliwość, że wystąpią przez nią opóźnienia podczas gry?
 5. Serwer VPS pod serwer gry i forum

  Da się ją uruchomić na Linuxie. W końcu do pobrania jest wersja serwerowa specjalnie dla Linuxa
 6. Serwer VPS pod serwer gry i forum

  Dziękuję za odpowiedź. Tak, na pewno chodzi o GTA III, a konkretnie o ten multiplayer. Cena, na jaką mogę sobie pozwolić to 50zł miesięcznie. Uważasz, że pakiet BasicVPS z oferty https://globalnetwork.pl/ poradzi sobie na dobry początek?
 7. Witajcie. Zacznę od tego, że nie miałem jeszcze żadnych doświadczeń z serwerami VPS. Szukam serwera, na którym mógłbym postawić serwer starej już gry GTA III i nieduże forum dyskusyjne na silniku phpBB3. Gra ma bardzo małe wymagania, ponadto nie spodziewam się większej liczby graczy, niż 20 osób jednocześnie. Czym kierować się podczas wyboru serwera VPS aby można było grać komfortowo, co trzeba z nim zrobić po zakupie oprócz zainstalowania samego klienta serwera gry? Zależy mi również na lokalizacji Warszawa. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
×