Skocz do zawartości

robson345

WHT Pro
 • Zawartość

  474
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  10

Wszystko napisane przez robson345

 1. Ręce i nogi opadaja na to co się znowu wyrabia w tej firmie po prostu no comment............
 2. Pytania nt. Windows 10

  A twoje to są bezpieczne?
 3. Dziwne pytanie nt WIN10

  Za pierwszym razem musisz, a nie możesz. A przeanalizowałeś ile śmieci jest przed? Bo dość często bywa tak że jak system stoi kilka lat to jest taki syf że głowa mała. Dlatego przed aktualizacją należy sprawdzić jak wygląda system. Zrobiłeś to? Patrz na linuksach też tak orasz system i stawiasz od nowa, czy starasz się naprawić? Tylko nie pisz mi że linuksy łatwiejsze. Jedyne co mogę stwierdzić po tym co napisałeś, że nie masz wiedzy na temat Windowsa.
 4. Czego musiałbyś się uczyć od nowa?
 5. Dziwne pytanie nt WIN10

  Chyba nigdy nie korzystałeś z Windowsa Archi skoro piszesz takie rzeczy. Aktualizowałem kilkadziesiąt komputerów do 10 i nigdy nie było problemów, Nawet 7, która ledwo dała się odpalić zaktualizowała się poprawnie. Poza tym tak jak napisałem wcześniej aby mieć darmową 10 trzeba za pierwszym razem zrobić aktualizację ze starszego systemu.
 6. Dziwne pytanie nt WIN10

  Wina braku lub źle działających sterowników. Miałem podobną sytuację u siebie bo producent nie wydał na czas sterowników i co jakiś czas wywalało BSOD. Jak to jest stary sprzęt to nie ma co za bardzo liczyć na to, że się pojawią stery. Można próbować zainstalować sterowniki od 7 albo 8, czasami działają. Albo pozwolić aby Windows sam sobie znalazł. Zła rozdzielczość czy też nie działające mp3 to też wina braku sterowników. Nie, jak przejdziesz na 10 masz tylko 30 dni aby wrócić do poprzedniego systemu. Po formacie instalujesz 10 i działa bez problemu, bo raz aktywowany system na danej maszynie będzie działać bez konieczności ponownej aktywacji. A podczas instalacji pomijasz krok gdzie trzeba wpisać klucz. Jest możliwość zrobienia tego z poziomu systemu USTAWIENIA -> ODZYSKIWANIE -> RESETUJ USTAWIENIA DO STANU POCZĄTKOWEGO albo postawić go od nowa, twój wybór. Jak się ma 7 na pokładzie i chce się przejść na 10 to trzeba i tak wpierw zrobić tą aktualizację, po aktualizacji sprawdzić czy się system aktywował, następnie od razu format i stawia się czystą instalację bez śmieci po 7. Nie robi się czystej instalacji jak się nie ma klucza, a chce się przejść ze starszej wersji Windowsa bo się system nie aktywuje i będzie wył o klucz. http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/lifecycle
 7. Switch do domu

  Szukam 16 portowego switcha do domu z full duplex oraz 10/100/1000, nie musi być zarządzany.
 8. Switch do domu

  Widzę że te 16 portowe switche to na jedno kopyto klepane znalazłem switcha od Cisco: Cisco SG100-16, korzysta lub korzystał ktoś z tego modelu?
 9. Z tego co piszesz to nawet jak się kupi system legalnie to po przejściu na 10 masz już nielegalny system. Bo jak udowodnisz że kupiłeś system? Pokażesz fakturę zakupu Windows 7? Skoro takie klucze NIE są wedle Ciebie w pełni legalne to jakim cudem przechodzą walidację do 10? Dlaczego Microsoft ich nie odrzuca?
 10. pytanie

  Postawienie takiego serwisu to nie są duże pieniądze, inaczej ma się sprawa z utrzymaniem infrastruktury, bo o ile postawienie nginxa z rtmp to żadne koszty, tak dodanie transkodowania to już inna sprawa. Co do przebicia się przez wielkich graczy to tylko YT daje duży bitrate z transkodowaniem bez partnerstwa, twitch, hitbox, etc. wymagają określonej ilości stałych widzów aby transkodowanie otrzymać. Tworząc taki serwis musisz zaoferować coś innego unikalnego co przyciągnie streamerów i widzów i reklamodawców.
 11. Program graficzny do obróbki logo

  aaalogo, płatny ale wart swojej ceny, o ile wykorzysta się go częściej niż tylko do jednego logotypu.
 12. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z darmowej aktualizacji, która jest dostępna do końca lipca tego roku, z win7, 8, 8.1 do 10 i nie spodoba Ci się system to masz 30 dni od momentu zainstalowania 10 aby wrócić do wcześniejszych wersji. Do końca lipca to masz czas aby za darmo przejść na 10, jak nie skorzystasz to potem będziesz musiał kupić 10 jak się skończy wsparcie dla starszych wersji Windowsa. Ja kupiłem7 przeszedłem na 10, problemów żadnych nie miałem i nie mam. Bo na 10 nie mam nawet magicznej naklejki czy faktury. Jaki rok? Rok to Microsoft dał na to by za darmo zmienić sobie system, który dostaje się dożywotnio na daną maszynę. Swoją drogą 10 też nie będzie miała dożywotniego wsparcia bo podstawka zakończy się w 13 października 2020 roku http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/lifecycle
 13. INM - Opinie #POMORSKIE !

  W ogóle nie wieta do czego internety służą, tak się wykorzystuje łącze
 14. No właśnie się nie zorientuje bo większość to boty ustawione na zarzynanie standardowego portu.
 15. Odstąpię Kimsufi KS3

  W którym miejscu wypowiadam się za innych, w którym? Wyraziłem swoją opinię na temat twojej żałosnej oferty.
 16. Mizerna ochrona anty ddos?

  Do okulisty, bo też nie potrafisz czytać. Padło pytanie czy powinien zmienić firmę, a nie czy możecie podesłać swoje oferty.
 17. A na ten chrzest idziesz jako kto? Na moje będą szukać koperty
 18. Odstąpię Kimsufi KS3

  Twoja oferta jest nic nie warta bo jeśli zdecyduje się na odkupienie maszyny mam dostęp tylko do root. Lepiej dopłacić i zapłacić opłatę instalacyjną i mieć wszystko pod swoją kontrolą oraz mieć dostęp do panelu.
 19. Mizerna ochrona anty ddos?

  Super Yogi, czytać się najpierw naucz poprawnie. @se7en co masz na tym serwerze? Czy miałeś kiedykolwiek atakowany ten serwer?
 20. Zła i okrutna administracja

  Oczywiście że tak, zaraz Cię zaraportuje
 21. SPRZEDAM serwis hosting działąjacy

  A może wystarcz już tego na pw, bo coraz więcej pojawia się ofert oszustów, którzy starają się sprzedać cudze serwisy.
 22. Czy VPN jest bezpieczny?

  No to Robson odpisze Ci, że jakikolwiek VPN nadaje się tylko do oglądania voida ale tylko jeśli jest darmowy, tak jest bezpieczny.
 23. Czy VPN jest bezpieczny?

  Hmmm... ciekawa teoria szkoda, że jest "trochę" inaczej
 24. [Opinie] Zenbox.pl

  Czyli co, stracił Zen, czy też może przeszedł na poziom super Zen aka Supersajan 5tys.? Co za bełkot...
 25. wydajność komputera.

  Wybacz mistrzu Joda ale twoje pojęcie o procesorach jest na bardzo niskim poziomie skoro piszesz takie teksty. To że wspomniałem o i7 to tylko dlatego że i5 nie nadaje się do zabawy w streamowanie przy bardziej wymagających grach.
×