Skocz do zawartości

pasieczko

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O pasieczko

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  UnlimitedHosting.pl
 • Imię
  Przemysław
 • Nazwisko
  Pasieko
 1. Whmcs Polski Lang

  Czego ty chcesz za 25 zł? Gdy napiszę porządne spolszczenie, będzie dostępne za 200 zł. Więc albo odpowiada takie, a jak nie - to napisz samemu, bozia rączek nie dała? A może urwała? Co za bydlackie zachowanie, najlepiej daj za darmo. Pokażcie że macie jaja i sami napiszecie spolszczenie, chyba że tych jaj Wam brakuje? Od kiedy w zdaniu używamy "ortograficzna/gramatyczna"? Czy przypadkiem, prawidłową formą nie będzie: "ortograficzna lub gramatyczna"? Moderatorze, wypominasz czyjeś błędy, popełniając jeszcze gorsze. Powienieneś się wstydzić!
 2. Whmcs Polski Lang

  Nie rozumiemy o jakie błędy chodzi, jest to nasze, autorskie spolszczenie do WHMCS, którego używamy na https://sklep.webseo24.pl i oferujemy jego odsprzedaż w cenie 25,00 PLN pod adresem: https://sklep.webseo24.pl/cart.php?a=add&pid=1 Spolszczenie działa i jest zgodne z wersjami 5.1.x, 5.2.x i 5.3.x (u nas działa właśnie na 5.3.5). Proszę o sprecyzowanie tych błędów, jak widać po proscesie zamówień w naszym panelu, tych błędów nie ma, nawet polskie znaki się bezproblemowo wyświetlają w panelu klienta i administratora, tak samo na fakturze/rachunku wystawianym po zamówieniu.
 3. Whmcs Polski Lang

  Jak by ktoś był zainteresowany Polską Wersją językową do WHMCS w wersji powyżej 5.0 to zapraszamy http://sklep.webseo24.pl/cart.php?gid=6 Działa z 5.1, 5.2 etc...
 4. Niestety zlecenie jest już nieaktualne, pomęczyłem się te prawie 10h, ale wreszcie mi się udało, problemem były błędne poradniki dostępne w sieci (na forach), poprawny okazał się poradnik bezpośrednio na witrynie ffmpeg Pozdrawiam
 5. Zlecę instalację bibliotek/kodeków etc na CentOS 6.4 (SSH) dla skryptu ClipSharePro + PHPCli. Nie mamy dużych finansów na tą usługę, maksymalny budżet jaki możemy na to przeznaczyć to 70 PLN plus jakaś dodatkowa usługa z naszego asortymentu. Wiemy doskonale że czasowo ile to może zająć to maksymalnie 1 godzina - oczywiście dla osoby znającej temat. Serwer jest na OVH lub Server4You.com (do wyboru, nam to obojętne - OVH 1 rdzeń, 2GB DDR; Server4You 2 rdzenie, 4GB DDR).
×