Skocz do zawartości

Historyk Geografii

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Historyk Geografii

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Nie posiadam
 • Imię
  Krystian
 • Nazwisko
  D
 1. Witam, mam problem chyba z PHP nie mam pojęcia.... Mam zainstalowanego wordpressa i kiedy chce zapisać ustawienia w motywie, wyskakuje mi taki błąd: Wchodzę w console i widzę coś takiego: Failed to load resource: the server responded with a status of 400 (Bad Request) wp-admin/admin-ajax.php:1 Serwer mam wykupiony na home.pl
 2. Szukam osoby z wolnym miejscem na serwerze.

  Nie chodzi mi o wrzucanie filmów do obejrzenia online, 1, dwa ciekawe jakieś co jakiś tydzień czy cos, aby mieć temat to rozmowy.
 3. Szukam osoby z wolnym miejscem na serwerze.

  Ale ja rozumiem to doskonalne, nie będą umieszczane filmy do pobrania, tylko do obejrzenia, a dokładnie udostępniane z YouTube.
 4. Szukam osoby z wolnym miejscem na serwerze.

  Logo nie musi być z National Geographic, a domena nie zawiera nazwy kanału Tylko jego skrót.
 5. Szukam osoby z wolnym miejscem na serwerze.

  Witam, Dokładnie tak, osobiście nie będę wstawiał tych filmów online, a zaufane osoby, które przyczyniął się do rozwoju mojego projektu.
 6. Szukam osoby z wolnym miejscem na serwerze.

  Witam serdecznie, poszukuje osoby posiadajej własny serwer WWW z wolnym miejscem na dysku. Posiadam licencje na używanie IPB 3.4.4, gdyż niedawno ją "odkupiłem" aby realizować swój przyszły projekt, jakim jest forum National Geographic, głównie chodzi mi o dyskusje na temat seriali, programów, serii itp. prócz tego zamieszczałbym odcinki online, ciekawostki ze świata i wszystkie pozostałości które interesują fanów tego ciekawego kanału. Przejżałem sporą część stron google, ale nie znalazłem dobrze funkcjonującego forum i mam ogromną szansę na wybicie się, oczywiście przy Państwa pomocy. Wzamian mogę zaoferować obszerne pole reklamowe na górze lub dole forum Wszystkie chętne osoby proszę o kontakt: krystian.dowgiert@gmail.com / PW / Gadu-gadu: 9561632
×