Skocz do zawartości

michal12223

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez michal12223

 1. DNS,1and1 i gbzl.pl

  Witam! Wczoraj zakupiłem domenę .com na 1&1.pl (sky4mine.com) i chciałem ją podłączyć pod hosting gbzl.pl. Stronę dodałem na gbzl.pl. Gdy domena na 1and1.pl została skonfigurowana, rozwinąłem zakładkę DNS -> Edytuj ustawienia.W ustawieniach podstawowych rozwinąłem listę serwer nazw i wybrałem własny serwer nazw.Jako podstawowy serwer nazw wybrałem ns1.gbzl.pl, a jako ns1.gbzl.pl ns2.gbzl.pl. Po ok 8 godzinach piszę że domena została skonfigurowana(na 1and1.pl), więc weszłem na stronę gbzl.pl:2222, na ftp wrzuciłem do folderu public_html stronę w html.W końcu weszłem na : www.sky4mine.pl, niestety pisze mi "strona w budowie".Wiem że ten tekst jest od 1and1.pl. Niestety nie wiem jak sobie z tym poradzić, w taki sposób aby moja strona była wyświetlana.
 2. DNS,1and1 i gbzl.pl

  @up Rzeczywiście, działa przez proxy...Ale przez chrome dalej pisze "strona w budowie"...
 3. DNS,1and1 i gbzl.pl

  Dalej "strona w budowie"...
 4. DNS,1and1 i gbzl.pl

  @up Czyli? (jestem laikiem )
 5. Witam! Ostatnio wykupiłem serwer Minecraft, niestety nie mam strony www i nie mogłem stworzyć usługi na Dotpay.pl. Znalazłem na tym forum stronkę CashBill.pl. Zarejestrowałem się i zauważyłem że nie potrzeba mieć stronki www(tak myślę) ponieważ można zaznaczyć "inne media". Oto co jest na stronie: Co o tym sądzicie? Nie potrzeba stronki www?
 6. Witam! Jakiś czas temu zakupiłem serwer na webh.pl(to nie reklama!). Aby zacząć zarabiać stworzyłem konto na DotPay.pl. Zapłaciłem to 10 zł i chciałem zacząć robić Premium SMS. Niestety zaniemówiłem widząc ramkę w której pisało że trzeba podać adres strony www i krótki opis. Niestety nie posiadam takowej strony. Jest może możliwość ominięcia tego? Jeżeli nie to może mi ktoś podpowie jak zrobić takową stronę? Ponieważ jeśli chodzi o PHP itp. to jestem kompletnie zielony...
 7. DotPay,SMS Premium i Minecraft

  @up Dzięki za pomoc,kupie domenę na 1&1 i postawie ją na gbzl.pl. Ale nie wież czy można podpiąć domenę na w/w hostingu?
 8. DotPay,SMS Premium i Minecraft

  Czyli w DotPay'u mam podać domenę a nie IP serwera?
 9. DotPay,SMS Premium i Minecraft

  http://www.webh.pl VPS Linux -> Pakiet Premium
 10. DotPay,SMS Premium i Minecraft

  Serwer "VPS" od dwóch dni,na innym hostingu na sloty miałem 4 miechy.Teraz tylko przenoszę serwer bo jest po prostu taniej.Nie płace już za sloty ale za GB Ram'u... @edit A dużo ram'u zużywa to apache?
 11. DotPay,SMS Premium i Minecraft

  Nie wiesz może jaka? Bo mam serwer od 2 dni
 12. DotPay,SMS Premium i Minecraft

  @Up Domenę bodajże mam, dostałem ją przy kupnie VPS...
 13. DotPay,SMS Premium i Minecraft

  Dlatego darmowy,bo nie będę się skupiać na stronce,ale głównie na serwerze.Na tej stronie ma być tylko formularz SMS DotPay ...
 14. DotPay,SMS Premium i Minecraft

  @up Nie ,nie mam.Może mi ktoś polecić jakiś dobry darmowy hosting www?
 15. DotPay,SMS Premium i Minecraft

  Nie mam strony,mam serwer Minecraft na którym sprzedaje VIPy.
×