Skocz do zawartości

radoos

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez radoos

 1. Witam, Potrzebuję hostingu jedynie na pocztę e-mail, ok 20GB przestrzeni. Warunek konieczny, hosting musi oferować firewall abym mógł ograniczyć dostęp dla paru IP. Byłoby super, gdyby była możliwość łączenia się przez VPN ale to mało istotne. VPS to jedyna opcja?
 2. Streaming obrazu z kamery

  Witam, Mam kamerę IP, z której obraz chciałbym transmitować na stronie WWW, jednak możliwości łącza są niewielkie (2mbps uploadu możliwość niewielkiego rozszerzenia). Szukam hostingu, który oferował by możliwość re-stramingu obrazu z kamery. Ilość jednoczesnych połączeń, myślę że nie więcej niż 10. Rozdzielczość, najchętniej 1080p ale to pewnie kosztuje
 3. Hosting z firewallem i (opcjonalnie) vpnem

  W takim razie zmieniam pytanie Gdzie polecacie VPS pod takie rozwiązanie. Koniecznie coś stabilnego, z panelem do zarządzania przez web oraz w polskiej lokalizacji (i nie homecloud lub hitme).
 4. Hosting z firewallem i (opcjonalnie) vpnem

  Dzięki za odpowiedzi, Chodziło mi o ograniczenie dostępu do POP3/IMAP/SMTP.
 5. VPS na dobrym łączu

  Świetna firma, jeżeli chodzi o złapanie klienta. Później już jest tylko olewka. Jeżeli problem jest po ich stronie zwyczajnie nie odpisują na maile. Tak jak na mój ostatni odnośnie fatalnej wydajności VPSa mimo wyłączenia wszystkich usług. Wychodzą z założenia, że lepiej milczeć niż kłamać. A mi to śmierdzi mocno przegiętym oversellingiem. Niech to będzie komentarzem do jakości usług tej firmy: [root@void ]# time ls .idea public_html real 0m10.409s user 0m0.000s sys 0m0.001s Lubią też robić resety VPSów, restety są bez żadnej zapowiedzi. Nawet kilka w ciągu parunastu minut. Posiadanie mechanizmu naprawiania filesystemu w trakcie odpalania systemu to błąd, rozsypali mi w ten sposób filesystem. W chwili kiedy piszę ten post maszyna padła całkiem. Connection timed out. (pewnie znów reset bez zapowiedzi). Pełna profeska.
 6. Dzięki. Mam zamiar przetestować również hitme.net.pl.
 7. Znacie polskie firmy, które oferują nieco bardziej rozbudowane usługi DNS? Szukam rozwiązania, które w razie dłuższej (określonej przez parametr) przerwy w działaniu np strony WWW na którą wskazuje domena, przepnie wybrane hosty na inny adres IP a po zakończeniu awarii przywróci stan poprzedni.
 8. Płatne serwery DNS + watchdog?

  Znalazłem również polską firmę, która oferuje API, qdns.pl. Liczyłem na jakieś gotowe rozwiązanie, mając tylko API będę musiał wykupić też małego vpsa albo jakiś dobry hosting na skrypciarnię aby to miało sens.
 9. Odgrzewam, ponieważ również szukam obecnie czegoś na BSD a mam parę groszy do oferty Ultimahost. Ostatnio miałem okazję przetestować. Początkowe wrażenie było dobre, obsługa, panele, niedroga licencja na VDSmanager, który działa dość sprawnie zachęcały do korzystania z ich oferty. Jednak mimo tego, że 9 już jest i oferuje znacznie większe możliwości limitowania dalej używają swoich patchy i efekty tego są raczej słabe. Niedługo po zainstalowaniu jakiś botnet zaczął dobijać mi się do IMAPa i szybko wyczerpał limit procesów, o którym panowie nie wspominają w ofercie, z nieznanych mi powodów te procesy wisiały, nie dało się nic zrobić, system nie pozwałał utworzyć nowego procesu na połączenie SSH i tak jedyną opcją był reset. Zanim udało mi się w miarę skonfigurować maszynę zatkała się, jakoś mnie to zniechęciło do korzystania z tej usługi. Może jak ktoś chce sobie odpalić parę procesów, coś naprawdę małego, to można uzyć tego jaila. Chociaż kto wie, o czym panowie z Ultimahost jeszcze nie mówią przed kupnem Generalnie nie polecam. PS. Kontakt techniczny wolny (conajmniej doba na odpowiedź + kontakt raczej olewczy i nieprzyjemny).
×