Skocz do zawartości

raven4444

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O raven4444

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Tiktalik

  Niby 2000MHz i 2GB ramu ale sam MAKE się 5 min instalował... Java już godzinę i końca nie widać. Nie polecam bo czuję się jakbym na kalkulatorze to uruchamiał wszystko.
 2. Wydajny VPS pod TS3

  Wole zawsze mieć nadmiar czegoś niż jechać po krawędzi. Szczególnie że serwer serwerowi nie równy. Jedni mogą siedzieć w te 50 osób ale na kanałach afk czy coś, u mnie będzie dość duży ruch i to jest pewne. Ale nic nie odrzucam na tą chwilę, zawsze można potestować miesiąc, szczególnie ze oferta roczna jest kusząca.
 3. Wydajny VPS pod TS3

  Port 10 Mbit a to akurat ciemno widzę przy ~40-50 userach.
 4. Poszukuję wydajnego VPSa pod TS3, jak można wywnioskować nie potrzeba ogromnej przestrzeni dyskowej tylko dużo transferu. Używany będzie przez ok 50-60 userów. Ale tak na oko 40 osób będzie online na nim 7 dni/24 godziny i to nie będzie afk. Lokalizacja to oczywiście Polska, vps ma działać a nie symulować działanie. Cenowo max 30-40zł na miesiąc a i także nie pogardzę dobrą ofertą na dłuższy czas (rok) gdy nie będzie zastrzeżen po mięsiącu działania. Pytanie dla znającego się, bezlimitowy na łączu 20mbps utrzyma te 60 osób?
×