Skocz do zawartości

Procesor200

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Procesor200

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. po instalacji apache pobiera php

  libapache2-mod-php5. to jest jeden program ? Mam ten sam problem. Pytałem się na innych forach i nie rozumiem dalej. Przeczytałem, że ten kod (poniżej) wklejony do pliku httpd.conf w /etc/apache2 rozwiąże problem. Wiecie może w, którym miejscu go wkleić. Dostawałem odpowiedzi na forach najpierw localhost potem lokalizacja pliku... wciąż to samo. Jak krok po kroku to zrobić ? <?php AddType application/x-httpd-php .php AddType application/x-httpd-php .php3 AddType application/x-httpd-php .php4 AddType application/x-httpd-php .phtml ?>
 2. Ogólnie o tworzeniu

  Czy moglibyście mi jeszcze polecić jakieś poradniki. Jak poukładać potem cały kod. Mam książkę tą o, której pisałem ale ona jest "średnia". Dla zielonych. Jak zrobić panel administracyjny w php. Jak poukładać kody itd. W jakiej kolejności to wszystko zrobić. Jak wstawić dodatki z flash'a. Jak to porozmieszczać ? Chciałbym nauczyć się tworzyć strony www na naprawdę wysokim poziomie. Dzięki
 3. Ogólnie o tworzeniu

  Ostatnie pytanie. Nie będę już spamował. Mam taki przykład. <head> <title>Pierwszy program w PHP</Title> </head> <body> <?php ECHO "jestem drwalem" ?> </body> Jeżeli otwieram w localhost w to co napisałem notatniku to powinien pojawić mi się sam napis "jestem drwalem.. Ten dokument otwiera mi zaś w całości. To oznacza, że sam apache tym przypadku nie wystarczy. Musze sam skonfigurować apache, php5 i Msql i wtedy będą mi się wyświetlać sam napis ?. Po zaistalowaniu xamppa również jest to samo.
 4. Ogólnie o tworzeniu

  XAMPP działa. Dzięki
 5. Ogólnie o tworzeniu

  Mam książkę PHP5, Apache i MysQL od podstaw. Pisze tam aby zainstalować Apache, następnie php5. Podczas instalacji php5 pojawia się błąd 2878. Czy wiecie może jak należy zainstalować te trzy programy ? Jak je potem skonfigurować ?
 6. Ogólnie o tworzeniu

  Instaluje php i podczas tego wyskakuje mi błąd 2878 i nie mogę zainstalować ?
 7. Cześć. Będę szczery. Może zacznę od tego, że jestem prawie zielony jeżeli chodzi o tworzenie stron. Zdałem dopiero maturę w tym z matematyki roz. i prawdopodobnie' wybiorę się na informatykę. Jest mi bliżej do przedmiotów ścisłych. Uczę się tworzenia w flash-u, Html itd. Moje pytania są banalne. W flashu nie da się chyba stworzyć stron takie jakie odwiedzamy na co dzień ? W flashu strony są bardziej "pokazowe" ? Takie dla firm ? W jakich programach strony takie jak demotywatory.pl zostały stworzone ? Html czy flash ? W jakim programie mógłbym stworzyć stronę tak aby mieć panel administracyjny oraz konta dla innych użytkowników ? Flash czy to wszystko pisze się w html czy jeszcze w jakiś innych programach ? Czy jednak w flash ?
×