Skocz do zawartości

obscure

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez obscure

 1. Napisz do tej firmy hostingowej: https://www.hostiq.pl -> helpdesk@hostiq.pl - nam udostępnili na okres testowy.
 2. Jak w temacie,potrzebujemy osobę która skonfiguruje redmine do wysylki maili. Calosc porpawnie zaisntalowana, tylko do zrobienia wysylka maili z uwierzytelnionej skrzynki
 3. Witam, jak w temacie mamy problem po przeniesieniu serwera z mailami, nie doceiraja do nas.. cos sie dzieje... prosba o pilna pomoc. testy wykazuja ze cos z dns-ami: http://dnscheck.pingdom.com/?domain=hostiq.pl Prosze o zglsozenia na priv.
 4. Potrzebujemy pomocy admina przy postawieniu serwerów wirtualnych, dziś w nocy 2 z 3 przestały odpowiadać - nie chcą wstać. Prosimy o oferty.
 5. Proszę o oferty na instalację laravela na serwerze hostingowym, prawdopoodbnie jakiś drobiazg. Nikt nie pomoże? Instalacja composera i laravela poszła ok, tylko pojawia się błąd 500 error gdy wchodzimy pod adres. Podejrzewam problemy z uprawnieniami, NIEAKTUALNE! Rzeczywiście problem z uprawnieniami, wystarczyło dać: chmod 755 -R laravel chmod -R o+w laravel/storage
 6. Mamy serwer skonfigurowany pod hosting, działają WP, Joomle etc. Niestety presta nie chce działać, jest internal error. Szukamy osoby która skonfiguruje serwer aby presty działały na kontach hostingowych. Prosimy o określenie wynagrodzenia i czasu realizacji w waidomosci. Pozdrawiam.
 7. witam, posiadamy serwery hostingowe (wszystkie usługi pod php, mysql są), ale poszukujemy osoby która dostosuje serwer pod wymagania skryptu: https://www.magnoliyan.com/video-chat-pro/ Obecnie nie chce się uruchomić. Proszę o oferty cenowe/ czas realizacji: dzisiaj. Wymagania, jak zainstalować etc: http://hostiq2.pl/magnoliyan/ I tutaj też powinien działać skrypt, niestety nie działa: http://hostiq2.pl/magnoliyan/source/client/demos/simple/index.html
 8. Witam, potrzebujemy pomocy z rozwizaniem problemu z uruchomieniem virtualnej maszyny, po rebbocie nie chce wstac. Glowna maszyna dziala, tylko wirtualna maszyna nie chce sie uruchomic. Prosba o oferty cenowe i czas realizacji - sprawa bardzo pilna.
 9. w virish jest informacja ze jest uruchamiany (caly czas od 2h), cala maszyna wstaje bez problemu, tylko ta jedna virtualka nie chce wstac. Jest ktoś w stanie pomoc? za $? jak pisalem sprawa bardzo pilna Ktoś pomoże?
 10. Virtualizator by softaculous
 11. Zlecimy konfigurację subdomeny która jest przekierowana na adres IP naszego serwera (cpanel), niestety pomimo upływu czasu propagacji cały czas się nie wyświetla (not found). Czasami tylko wskakuje. Subdomena jest normalnie podpięta w cpanelu. Ofert proszę na priv. Dziękuję.
 12. Witamy, jak w temacie, potrzebujemy pomocy w podpięciu zewnętrznej subdomeny na nasz serwer. Po zwykłym podpięciu subdomena nie odpowiada. Subdomena jest prawidłowo skierowana na nasz serwera adres IP. Prosimy o wiadomości prywatne z propozycją ceny za tą usługę.
 13. Dzień dobry, z racji na przymierzanie się do zamknięcia firmy jesteśmy zainteresowani sprzedaniem około 150 kont klientów hostingowych do dalszego obsługiwania przez inną firmę. Konta o wartości od 50 zł brutto rocznie do 200 zł brutto rocznie, większość jest tych mniejszych. Warunek konieczny: zapewnienie ciągłości usług i chcemy sprzedać wyłącznie firmie która już istnieje jakiś czas na rynku i ma dobre opinie, chcemy aby nasi klienci mieli lepsze warunki a nie gorsze. Warunki sprzedaży do uzgodnienia.
 14. Sprzedam klientów hostingowych.

  Nie, nic związanego w żadnym stopniu z AdWeb
 15. Pomoc - dnsy

  Witam, szukam osoby która pomoże skonfigurować dnsy w cpanelu. O co chodzi: Obecnie mamy około 300 kont w cpanel na domenie glownej nazwadomeny1.pl, i te 300 kont jest podpietych pod dnsy ns1.nazwadomeny1.pl i ns2.nazwadomeny1.pl i chcemy je przeniesc na drugi serwer z cpanelem nazwadomeny2.pl ktore korzysta z klastra serwera nazwadomeny1.pl Serwer nazwadomeny1.pl chcemy odlaczyc, dlatego chcemy przeniesc wszystkie konta do serwera domeny nazwadomeny2.pl, i oczywiscie tak aby wszystko dzialalo. Prosba o porpozycje. Konta sa w trakcie migracji, zadanie bedzie poelgac na konfiguracji tych dnsow, bo teraz juz klastra nie bedzie i bedzie 1 serwer obslugiwal wszystkie konta. Prace musza zostac wykonane najpozniej w srode, ale nie wczesniej niz wtorek po godzinie 22.00, oczywiscie interesuje nas jak najmniejszy przestoj. Czekamy na propozycje cenowe i czasowe.
 16. Witamy, poszukujemy admina do stałej współpracy na zasadzie: "zadanie - rozliczenie" Wymagania: - Bardzo dobra znajomość CPANEL/WHM - Bardzo dobra znajomość zabezpieczania serwerów (przed atakami oraz przed spamem) - Doświadczenie (nie interesują nas nowicjusze) - FVAT - Doświadczenie w prowadzeniu serwerów hostingowych - Oczywiście podstawą jest bardzo dobra znajomość linuxa - Konkretne działanie bez przerzucania winy, tłumaczeń etc. - I najważniejsze TERMINOWOŚĆ Mile widziana znajomość: - systemów virtualizujących - środowiska zimbra - panelu DA Prosimy o pisanie na priv wyłącznie, gdy ktoś spełnia powyższe wymagania. Szukamy do stałej współpracy. W zgłoszeniu prosimy wskazać stawkę godzinową pracy.
 17. Witamy, poszkujemy doświadczonego admina do stałej współpracy - płatne zadaniowo. Wymagania: - bardzo dobra znajomość panelów CPANEL/DA - bardzo dobra znajomość systemu linux-centos - duża wiedza w tematyce bezpieczeństwa - szybki czas reakcji - terminowość i obowiązkowość Zgłoszenia prosze kierować na priv.
 18. Witam, poszukujemy administratora który pomoże rozwiązać problem z zawirsuowaniem niektórych kont hostingowych, a także z konfiguracją exima, firewalla cfs. I kilka różnych dorbiazgów, jeśli współpraca będzie dobrze wyglądała to możliwa stała współpraca. Czekamy na kontakt.
 19. Witam, zlecimy aktualizację redmine w wersji 2.6.1.stable do wersji 3.1.1 na systemie centos. Prosimy o oferty.
 20. Witam, zlecę poniższe zadania doświadczonemu administratorowi. Potrzebuje zwiększyć ilość miejsca na dysku dla serwera. Chcemy wykorzystać 500G dla partition root (/dev/mapper/storage-root ) i z wykorzystaniem 1.5T dla (/dev/mapper/storage-srv) . [root@serv10141 ~]# df -h Filesystem Size Used Avail Use% Mounted on /dev/mapper/storage-root 7.8G 1.2G 6.2G 16% / tmpfs 7.8G 12K 7.8G 1% /dev/shm /dev/md0 488M 57M 406M 13% /boot /dev/mapper/storage-srv 1.9T 34M 1.9T 1% /srv Dodatkowo chcemy podpiąć certyfikat SSL. Proszę o zgłoszenia wraz z wyceną. Dziękuję.
 21. Witam, zlecę konfigurację nowego serwera opartego na linux-plesk. Do zadań będzie należeć: - ustawienie własnych adresów DNS w oparciu o wykupioną domenę - ustawienie adresów IP z dostępnej puli - ustawienie głównej domeny dla serwera Zainteresowane osoby proszę o propozycję cenową i czas realizacji. Interesują nas tylko oferty z czasem wykonania dziś (11.04.2015) bądź jutro (12.04.2015). W przypadku wykonania usługi możliwość zawarcia stałej współpracy. (posiadamy kilka serwerów)
 22. Dodam, że wykonawca zostanie wybrany dziś o godzinie 19.00 Do tej godziny przyjmuję zgłoszenia.
 23. Dzień dobry, zlecę wyszukanie źródła SPAMU na serwerze zimbra, rozsyła cały czas maile. Nadawca jest w innej domenie niż skrzynki na serwerze - dobrze aby to zabezpieczyć, aby się więćej nie powatarzało - serwert nie może wysyłać poczty z adresów innych niż w domenie. Powyższy problem jest bardzo pilny. Przykład SPAM-u: Nov 22 14:27:26 zimbra postfix/qmgr[25672]: 6C36616CC801: from=<ricardoedgardo@creditoconsul.com>, size=1730, nrcpt=20 (queue active) Nov 22 14:27:26 zimbra postfix/error[26717]: 65E2B16CB333: to=<rfi42@yahoo.com>, relay=none, delay=182627, delays=182581/44/0/1.7, dsn=4.4.2, status=deferre d (delivery temporarily suspended: lost connection with mta7.am0.yahoodns.net[66.196.118.36] while sending RCPT TO) Tysiące podbnych maili na minutę. Czekam na oferty tutaj bądź pod adresem: obscure@o2.pl Dziękuję.
×