Skocz do zawartości

Lowka

Użytkownicy
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Normalna

1 obserwujący

O Lowka

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Wordpress - jaki hosting?

  Tutaj się zgadzam - każdy hosting powinien sobie poradzić z WP. Bardziej nasza rola w tym, żeby sobie odpowiednio dopasować pakiet i zoptymalizować samego cmsa.
 2. Wordpress - jaki hosting?

  Na tanim Firehost mam wiele serwisów na WP jednocześnie i nic złego się nie dzieje. Przynajmniej jak na razie cała usługa działa nam naprawdę w porządku. Nie mamy żadnych problemów, działa to stabilnie i niezawodnie.
 3. A ogólnie odnośnie darmowych - sens jest tylko wtedy, gdy ktoś stawia kiepskiej jakości zaplecze, albo ma do zaliczenia zadanie z infy. Natomiast w innych przypadkach jest to całkowicie pozbawione sensu - hosting w PL jest zbyt tani, aby z tym kombinować.
 4. Ogicom przejmuje hekko & superhost

  Hekko zamieniło sie w spółkę pod koniec poprzedniego roku. Myślicie, że przypadkowo? Oni mieli mutum klientów - kiedyś też tam miałem konto, teraz inny hosting. Uważam, że to wszystko zostało dobrze zaplanowane.
 5. Hosting pod kilka stron opartych na Wordpress

  Ponad stówkę płacę za konto Firehost na którym trzymam podobną ilość stron. Ruch od 100 do 600 unik dziennie. Wszystko zoptymalizowane.
 6. W Firehost to mają. Najmniejsze konto kosztuje jakoś koło 4 dych - wystarczy.
 7. Nie będzie to miało żadnego wpływu na pozycje w G. Możesz śmiało przenosić, kwestia dobrej oferty. Lokalizacja hostingu nie ma żadnego znaczenia, aby tylko nie był to jakiś oflagowany spam hosting.
 8. debian na banana pi / raspberry pi

  Jeśli chodzi o akcesoria do banana to jaki sklep? Ematador.pl, coś jeszcze? Czy jeszcze jakiś inny sklep ma inne, albo te same? Które są najbardziej wartościowe?
 9. Hosting pod forum

  Jaki masz tam konkretnie ruch dzienny? Firehost ma takie konto za 220 zł rocznie - ja mam u nich dużo mniejsze. Tylko przemyśl czy ci na pewno aż takie potrzebne. Nie lepiej przenieść się na wyższe kiedy faktycznie strona będzie aż tyle wymagała?
 10. Hosting pod większe forum

  Zacznij od konta za 8 dyszek na Firehost, odpal sobie darmowy test - jeśli będziesz potrzebował większych parametrów to wtedy przejść na wyższy pakiet. Kupowanie wysokiego pakietu bo na pewno strona będzie miała ruch jest głupotą. Zmiana dużo nie kosztuje, a przynajmniej zapłacisz wtedy, kiedy faktycznie ten tranasfer będzie potrzebny.
 11. [wirtualny] Hosting WWW dla portalu

  Za 80 zł masz 80 GB w Firehost, na spokojnie wystarczy. DObry support, a najbardziej opłaca się zawsze płacić jednak za rok z góry. Po prostu jest taniej i nie myślisz co miesiąc o tym, że trzeba przelać kasę za hosting...
 12. Firehost - małe konto z 80 GB transferu mam za 80 zł rocznie. Raczej pewniaj - awarii nie przypominam sobie. Bardzo dobry support, normalny test za darmo - gdybyś kupował to pisz na priva - mam kody rabatowe.
 13. dodiodi - wszystko zależy od ilości serwisów. A ogólnie - nie trzymam stron na seo hostingach ze względu na kiepską jakość. Mam małe konta - coś na poziomie 45 zł w Firehost, na takich serwerach trzymam zapleczowe stronki, ale oczywiście w towarzystwie normalnych serwisów.
 14. Najtańsza domena .eu?

  36 zł płacę za przedłużenie na Firehost - i to już w miarę sensowna cena. Rejestracja wszędzie jest tania. Problem pojawia się dopiero kiedy te domeny trzeba przedłużyć.
 15. Jaki hosting www z dobrze działającą pocztą

  Na Firehost wszystko działa OK. Zarówno jeśli chodzi o działanie stron, jak i poczty. Za najmniejsze konto zapłacisz u nich 45 zł, czyli w zasadzie to śmieszne grosze. Jak dotąd żadnych problemów z ich hostingiem nie miałem.
×