Skocz do zawartości

brndsk

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O brndsk

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Niezawodny serwer na bazę danych

  Proszę o zakończenie offtopu i odpowiedź na mój post.
 2. Niezawodny serwer na bazę danych

  Dlaczego tak uważasz? Ja sobie to tłumaczę w ten sposób, że 3 salony, ze średnim czasem wysyłania zapytania około 20 min, to nie jest zbyt obciążający system, w porównaniu np do jakiejś nawet prostej strony internetowej, gdzie w ciągu godziny użytkowników może być więcej, a również wysyłają zapytania do bazy (lub za pośrednictwem php). Ale tak jak wspomniałem w pierwszym poście, jestem żółtodziobem w temacie serwerów także proszę o rozjaśnienie.
 3. Niezawodny serwer na bazę danych

  Musze przyznac, ze nie mam. Co zatem polecasz?
 4. Niezawodny serwer na bazę danych

  Czy opcja VPS 1 ViPowera spełni moje wymagania? Jak wygląda konfiguracja VPSa, czy tez jest jakis panel do instalacji potrzebnych skladnikow - jak np. baza danych?
 5. Niezawodny serwer na bazę danych

  A jaką opcją się zainteresować? Tak jak napisałem nie wiem jakie wymagania co do sprzetu bedzie miala ta baza - czy potrzebny mi VPS czy zwykly hosting, czy coś innego.
 6. Witam, w tematyce serwerów jestem żółtodziobem dlatego proszę o pomoc i sugestie. Potrzebuję serwer na bazę danych MySQL (PostgreSQL tez mile widziana, decyzja co do bazy jeszcze nie dokońca podjęta). Do bazy napływają dane z trzech salonów, o wizytach klientów - w sensie każda wizyta jest rejestrowana. Co za tym idzie, będą przeważały głównie instrukcje insert, aczkolwiek przy każdej rejestracji, po wpisaniu kilku liter nazwiska, mają wyskakiwać podpowiedzi o jakiego klienta może chodzić (jeżeli taki klient już był gościem salonu), czyli pojawiają się rownież instrukcje select. Baza po trzech latach ma zawierać około 500 000 rekordów, czyli nie jest jakaś imponująco duża. Zależy mi na niezawodności serwera, szybkim czasie odpowiedzi (np. zeby nie bylo lagu przy wyskakiwaniu podpowiedzi) oraz bezpieczeństwie danych. Mile widziana obsługa skrytów pythona, ale to nie jest warunek konieczny. Przeglądałem dużo ofert firm hostingowych i ciężko mi się zdecydować, również nie wiem jakich parametrów serwera potrzebuję ponieważ to jest mój pierwszy tego typu projekt. Proszę o sugestie. Zapomnialem dodać, że potrzebny mi bezpośredni dostęp do bazy, bez pośrednictwa skryptu.
×