Skocz do zawartości

waldek12

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O waldek12

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. nie mam pojęcia gdzie to wyłączyć. Problem w tym , ze nie wiem jakiego serwera potrzebuję. Wiem że obecny nie daje radu. Z drugiej strony nie mogę wydać więcej niż 200 zł miesięcznie i firma musi być bezpieczna. Teraz napisali mi z HostGatora: The issue is not actually the number of hits per day - that would be easily handled, actually. The issue is the video streaming, or rather the video downloads, as Apache does not really do native "streaming" in the sense that you would need. When Apache is sending a file to a client, it holds open a process slot that could also be used for web page requests. If enough people request a video, you will quickly find yourself without enough process slots to serve web pages. Wynika z tego, że potrzebuję czegoś lepszego, ale u nich kolejny level VPS jest za drogi. Musi być jakieś rozwiązanie bo przecież sporo jest stron które mają filmiki online w formacie flv.
 2. Obecnie płace 180 zł /miech za VPS. Niestety statystyk nie mam. Teraz napisałem do supportu o jakies dane, bo panel jest zawiły i nieogarniam go. Obecny host ma poniższe parametry: HostGator: VPS level; 4 CPU 1.98 GHZ RAM 1344 MB Disk Space 59 GB Bandwidth 1050 GB Strona zawiesza się na kilka sekund w momencie największego ruchu.
 3. Obecnie korzystam z serwera VPS level 4 na Hostgator. Niestety strona stale się zawiesza. Strona ma ruch w granicy 6.000-8.000 uu na dobę z czego 80 % oglada filmiki. Może ktoś polecić niedrogi hosting ?
×